Andrzej i ja jesteśmy w szoku! Po co się rozwodzić na starość! Mieszkali razem przez całe życie, wychowywali dzieci, opiekowali się wnukami, a teraz zdecydowała się na rozwód. Co się między nimi stało - nie wiemy! Oświadczyła, że ​​nie będzie już z nim mieszkać i chce się rozwieść ”- mówi Elżbieta.

Teściowa miała już ułożony cały plan na rozwód i to, co będzie z nią potem

Komunikuję się neutralnie z rodzicami męża. Nie mieszkaliśmy z jego rodzicami i dobrze się stało, bo uważam, że ​​trudno byłoby się z nimi dogadać. Ojciec męża ma zbyt ciężki charakter. Jest samolubny, porywczy, niegrzeczny, drażliwy.

Nieustannie stara się pouczać wszystkich, jak postępować właściwie. Mimo to był głównym żywicielem w ich rodzinie, ponieważ teściowa otrzymywała niewiele, a teraz na ogół otrzymuje niewielką emeryturę.

Matka współmałżonka opowiada, że głównym problemem jest to, że wszystko musiała robić sama, bo jej mąż nie miał najmniejszego zamiaru włączyć się w domowe czynności, jak sprzątanie, gotowanie, czy pranie. Jestem zaskoczona, gdyż nigdy do tej pory nie pokazała po sobie tego, że ma z tym wszystkim jakiś problem.

Miała już zamiar zmienić mieszkanie. Jednak w naszym mieście będzie to bardzo trudne. I nawet tutaj nie chodzi nawet o mieszkanie, ale o to, że teściowa nie będzie mogła żyć za groszową emeryturę.

Niech więc sami zdecydują, co robić. To już nie są małe dzieci!

Jak się okazuje, teściowa zaplanowała sobie, że opuści męża dyktatora, rozwiedzie się z nim i zamieszka u nas, gdyż jej emerytura jest zbyt mała, by mogła samodzielnie wynająć mieszkanie i utrzymać się na dostatecznym poziomie. Problem polega na tym, że uczepiła się mojego męża jak pijawka, gdyż reszta rodziny nie jest zbyt dobrze sytuowana... Co mam zrobić w tej sytuacji?

Zerknij: Z życia wzięte. Moje dzieci obarczają mnie wnukami w każdy weekend. Ja wolę sama zaplanować swój czas

O tym się mówi: Elżbieta Zającówna zdecydowała się z dnia na dzień porzucić aktorstwo. Wszystkiemu winna nieuleczalna choroba