Jak podaje portal "Super Express", Magda Gessler wyszła ponownie za mąż. Ślub odbył się kilka miesięcy temu, jednak restauratorka zdecydowała się ogłosić radosną nowinę dopiero teraz. Gessler wyszła za swojego wieloletniego partnera Waldemara Kozerawskiego w czerwcu ubiegłego roku. Aż trudno uwierzyć w to, że ślub i huczne wesele udało się utrzymać w sekrecie tak długo, tym bardziej że brało w nim udział aż 180 osób. Poznajcie szczegóły!

Do trzech razy sztuka

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są związani ze sobą od lat. Choć partner restauratorki mieszka na co dzień w Toronto, a Gessler ma wiele zobowiązań w Polsce, udawało im się zbudować trwały i szczęśliwy związek. Przez długi czas nie decydowali się na legalizację swojego związku.

Wcześniej najpopularniejsza restauratorka w naszym kraju, była zamężna dwukrotnie. Pierwszym mężem Magdy Gessler był dziennikarz Volkhart Müller, z którym doczekała się syna Tadeusza. Rozdzieliła ich śmierć. Müller zmarł na czerniaka. Później restauratorka związała się z Piotrem Gesslerem, z którym doczekała się córki Lary.

Teraz okazuje się, że Magda Gessler wyszła za mąż po raz trzeci.

Magda Gessler z mężem/Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler z mężem/Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler z mężem/Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler wyszła za mąż

Magda Gessler zamieściła w sieci wspólne zdjęcie z Kozarewskim, z którym tworzy związek od ponad dwóch dekad. Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy, w których internauci komplementowali restauratorkę oraz jej "męża". Jedna z internautek zauważyła, że Kozarewski nie jest mężem, a partnerem. Wtedy Gessler zdradziła, że wyszła za mąż.

"To mój mąż. Było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80. górali" - napisała gospodyni "Kuchennych rewolucji", zdradzając nieco ślubnych szczegółów. Okazuje się, że ślub odbył się 25 czerwca, a przysięgę para złożyła sobie w dorożce.

Komentarz Magdy Gessler o ślubie/superexpress.pl
Komentarz Magdy Gessler o ślubie/superexpress.pl
Komentarz Magdy Gessler o ślubie/superexpress.pl

Spodziewaliście się, że ślub uda się tak długo utrzymać w tajemnicy?

To też może cię zainteresować: Lekarz z Polski opisał świat, jaki zobaczył "po tamtej stronie". "Był bardziej zaciekawiony gdzie jestem. Nic mnie nie bolało"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Teściowa zaskoczyła nas decyzją o rozwodzie. Chce, żebyśmy jej pomagali, gdy będzie po wszystkim

O tym się mówi: Książę Harry zdradził, jak wyglądała jego ostatnia rozmowa z mamą. "Zbyłem matkę przez telefon"