Chrzest to bardzo ważne wydarzenie w życiu wierzących rodzin. Ceremonia, na której pojawiają się bliscy wzbudza wiele emocji. Nie inaczej było i tym razem, ale oprócz wzruszeń i duchowych przeżyć nie zabrakło także… śmiechu! Cała rodzina na pewno na długo zapamięta ten dzień i reakcję maluszka.

Niecodzienne zachowanie dziecka w czasie chrztu rozbawiło zgromadzonych

Jak podaje portal Wirtualna Polska, do nietypowego zdarzenia podczas chrztu doszło w kościele Baptystów w Stanach Zjednoczonych. Filmik z tego wydarzenia trafił do sieci, a internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli!

Zachowania dzieci podczas chrztu są różnorodne. Jedne śpią, inne płaczą, a jeszcze inne z zaciekawieniem przyglądają się temu, co robi duchowny. Ten maluch zrobił jednak coś zupełnie innego.

To wydarzenie na długo pozostanie w pamięci bliskich malucha!

Kiedy duchowny naznaczył czoło maluszka wodą święconą, a następnie zaintonował „Alleluja” dziecko natychmiast zaczęło bić brawo. Wszyscy zgromadzeni na uroczystości wybuchli głośnym śmiechem! Filmik z tego wydarzenia bez wątpienia będzie niesamowitą pamiątką dla całej rodziny. Internauci nie szczędzili pozytywnych komentarzy, pod opublikowanym nagraniem.

- Aż miło popatrzeć na taką reakcję;

- Mnie to bawi;

- Jest taki uroczy - pisali komentujący.

@caseyklosowski

#baptism #funny #baby #godbless

♬ original sound - Casey Klosowski

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ