Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Super Express, ostatnio na platformie Spotify pojawił się ostatni odcinek z pierwszej serii nowego podcastu, którego autorką jest właśnie Meghan Markle. Co dalej z projektem żony Harry'ego?

Podcast nie zyskał zbyt dużej popularności

Obecnie nie ma żadnych informacji na temat tego, czy podcast będzie miał swoją drugą serię. Nawet sama Meghan Markle nie udziela żadnych informacji na ten temat.

Podcast Meghan Markle o nazwie „Archetypes” pojawił się na Spotify dopiero kilka miesięcy temu. Pierwszy odcinek zyskał od razu ogromną popularność i w mig znalazł się na szczycie najchętnie odsłuchiwanych podcastów w Wielkiej Brytanii oraz USA. Niestety, wraz z kolejnymi publikacjami, popularność odcinków drastycznie spadała.

Co dalej z projektem Meghan Markle?

W swoim podcaście, Meghan Markle poruszała takie tematy jak stereotypy na temat kobiet. Nie brakło też tematów dotyczących praw kobiet. Mimo, że tematy te są teraz bardzo popularne, Meghan musiała przedstawiać je w mało interesujący sposób, skoro nie mogła zwiększyć, a nawet utrzymać popularności swojego projektu.

Czy zatem doczekamy się drugiego sezonu, czy może Meghan postanowiła poddać się po nie do końca udanym starcie podcastu? Na te informacje będziemy musieli zapewne jeszcze nieco poczekać, jeśli w ogóle pojawią się w sieci.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ