Rodzina królewska jest ulubionym tematem mediów na całym świecie. Nie jest tajemnicą, że najwięcej sensacji dostarcza im Harry oraz jego żona Megan.

Były mąż Meghan Markle wciąż chowa do niej urazę

Nie od dziś wiadomo, że książę Harry i Meghan Markle nie żyli w zgodzie z resztą rodziny królewskiej. Ich poglądy i priorytety były różne, zaś księżna nie była lubiana na brytyjskim dworze i nie zyskała także sympatii opinii publicznej.

Meghan, Harry/ screen youtube
Meghan, Harry/ screen youtube
Meghan, Harry/ screen youtube

Okazuje się, że były mąż Meghan Markle - Trevor Engelson, wciąż żywi do niej urazę. Kobieta zachowała się naprawdę podle.

To smutne jak Meghan Markle zakończyła małżeństwo z Trevorem Engelsonem

Meghan Markle i Trevor Engelson pobrali się na Jamajce w 2011 roku. Krótko po tym była aktorka otrzymała rolę w filmie „Suits” i przeprowadziła się do Los Angeles, a z mężem widywała się jedynie w weekendy.

W ich związku szybko zaczęły się pojawiać problemy. Jak donoszą osoby z bliskiego otoczenia Meghan Markle, kobieta zakończyła związek z Trevorem Engelsonem z dnia na dzień, a obrączkę i pierścionek zaręczynowy…wysłała pocztą!

Meghan Markle. Źródło: youtube.com
Meghan Markle. Źródło: youtube.com
Meghan Markle. Źródło: youtube.com

Trevor Engelson do dziś nie chce rozmawiać na temat Meghan Markle, a jej bratu, Thomasowi Markle Junior, powiedział wprost – „Nie chcę słyszeć jej imienia, koniec kropka”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu