Według informacji przekazanych przez portal Super Express, już niebawem w księgarniach ukażą się wspomnienia spisane przez księcia Harry’ego. Data premiery książki „Spare” zaplanowana jest na początek przyszłego roku. Jak spekuluje się w brytyjskich mediach, książka ta może sporo namieszać w brytyjskiej rodzinie królewskiej i jej reputacji na arenie międzynarodowej.

O tym romansie nie było głośno

Niektórzy zastanawiają się jednak, czy książę Harry odważy się na poruszenie wszystkich wątków dotyczących swojej rodziny, a także samego siebie. Jak wiadomo, zanim Harry poznał swoją obecną żonę, był typem dość imprezowego człowieka. Często głośno było na temat skandali z jego udziałem. Miał nawet korespondować z Britney Spears, a także wieloma innymi, znanymi gwiazdami.

Mało kto wie jednak o jego romansie z kobietą starszą od księcia o trzynaście lat! Mowa tutaj o Catherine Ommanney. Kobieta była jedną z uczestniczek show „The Real Housewives od DS.”, a zawodowo spełnia się jako projektantka wnętrz.

Kiedy zaczął się ich romans, książę miał zaledwie 21 lat, podczas gdy Catherina była 34 – letnią kobietą. Co więcej, kobieta była wówczas w związku małżeńskim i miała dwójkę dzieci. Od romansu minęło siedemnaście lat, a Catherine dość dobrze wspomina ten czas.

Czy Harry wyzna prawdę?

- Mieliśmy wspólnych znajomych w branży nieruchomości i oni nas poznali. Kiedy zaczęliśmy rozmawiać, było tak, jakby nikogo innego nie było w pokoju – wyznała kobieta podczas jednego z wywiadów.

Jak zaznacza Catherine, Harry od zawsze marzył o zupełnie normalnym życiu. Bolało go to, że nie mógł się dobrze zabawić, bo zawsze był rozpoznawalny. Kobieta wyznała, że Harry bardzo się przed nią otworzył, był niezwykle szczery i potrzebował rozmowy.

Kiedy spotkanie miało dobiegnąć końca, Harry namiętnie pocałował kobietę. Jak wyznaje Catherine, był to najbardziej namiętny pocałunek, jakiego doświadczyła w całym swoim życiu. Ich spotkania powtarzały się jeszcze przez pewien czas.

Czy zatem Harry odważy się opowiedzieć o tym w swojej książce? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ