Książę Sussex zgodził się na publikację swoich pamiętników i powiedział, że zrobi to „nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem”.

Globalna umowa na jego „literackie wspomnienia” została ogłoszona przez Penguin Random House, a publikacja spodziewana jest pod koniec 2022 roku. Dochody zostaną przekazane na cele charytatywne.

36-letni Książę Harry stwierdził: „Piszę to nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem. Przez lata nosiłem wiele kapeluszy, dosłownie i w przenośni i mam nadzieję, że opowiadając moją historię – wzloty i upadki, błędy, wyciągnięte wnioski – mogę pomóc pokazać, że bez względu na to, skąd pochodzimy, my mamy ze sobą więcej wspólnego niż myślimy. Jestem głęboko wdzięczny za możliwość podzielenia się tym, czego nauczyłem się w ciągu mojego dotychczasowego życia i podekscytowany tym, że ludzie mogą przeczytać relację z pierwszej ręki z mojego życia, która jest dokładna i całkowicie prawdziwa”.

Wydawcy zainteresowani pamiętnikiem księcia przyznali, że w intymnym i serdecznym wspomnieniu jednej z najbardziej fascynujących i wpływowych postaci świata naszych czasów, książę Harry po raz pierwszy podzieli się ostatecznym sprawozdaniem z doświadczeń, przygód, strat i życiowych lekcji, które pomogły go ukształtować.

Czy Harry zagraża bratu i jego żonie publikacją pamiętnika?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ira 🕊 (@doll_memories)

Obejmując swoje życie w oczach opinii publicznej od dzieciństwa do czasu obecnego, w tym poświęcenie się służbie, służbę wojskową, która dwukrotnie zabrała go na front w Afganistanie, oraz radość, jaką odnalazł w byciu mężem i ojcem, książę Harry oferuje szczery i urzekający portret osobisty, który pokazuje czytelnikom, że za wszystkim, co myślą, że wiedzą, kryje się "inspirująca, odważna i podnosząca na duchu ludzka historia”.

Transworld, wydawnictwo Penguin Random House UK, wydać ma książkę w Wielkiej Brytanii, a dodatkowe terytoria wydawnicze zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Wydanie audiobookowe zostać ma opublikowane jednocześnie przez Penguin Random House Audio. Warunki umowy ogólnoświatowej nie zostały ujawnione.

Tymczasem księżna Kate ani myśli pozwolić na ujawnienie rodzinnych sekretów rodu królewskiego. Wraz z Williamem mocno obawiają się, że w zapowiadanej tak szeroko publikacji zawarte będą ich sekrety, więc w celu odwiedzenia Harry'ego od udostępnienia swych wspomnień szerszej grupie czytelników, posłali mu serię maili, jednak Harry raczej nie zrezygnuje z podpisanej umowy na publikację.

O tym się mówi: Ivan Komarenko zabrał głos w sprawie nagłego odejścia Żory Korolyova. Padły ostre słowa

Zerknij: Radosne wieści płyną od uczestników 8 edycji programu "Rolnik szuka żony". Czego dowiedziała się Marta Manowska odwiedzając dwie pary