Wielu wiernych fanów programu "Rolnik szuka żony" z pewnością śledzi z wypiekami na twarzy media społecznościowe swoich ulubieńców. Podczas wszystkich dotychczasowych edycji, jakie zostały wyprodukowane przez Telewizję Polską, ich uczestnicy zdobyli ogromną popularność wśród widzów, a popularność ta nie zniknęła nawet po emisji programu.

Cudne wieści przekazały dwie pary

Jak wiadomo, nie wszystkim bohaterom udało się znaleźć miłość w programie, jednak ci, którym się powiodło zdecydowanie budzą ogromne zainteresowanie widzów, którzy są bardzo ciekawi ich losów poza programem i kamerami. Jak podaje "Pudelek", świąteczny odcinek specjalny programu "Rolnik szuka żony" wyglądał zupełnie inaczej, gdyż to gospodyni show odwiedzała pary układające sobie życie po zakończeniu programu.

Obejrzenie odcinka specjalnego stworzonego z okazji Świąt Bożego Narodzenia jest idealną okazją do zajrzenia w domowe pielesze swoich ulubieńców.

Każdy pamiętający ósmą edycję z pewnością zapamiętał ekspresowy ślub Bogusi i Krzysztofa, którzy jeszcze w trakcie trwania programu wyznali sobie miłość. To mogło zaskoczyć wielu widzów, a na pewno zaskoczyło innych uczestników. Marta Manowska odwiedzając parę mogła nieco usłyszeć na temat ich ślubu. Jak go boje przyznali, ich ślub odbył się dokładnie tak, jak sobie wymarzyli, a nawet lepiej.

Inną parą, którą odwiedziła w świątecznym odcinku Marta Manowska, okazali się Marta i Paweł. W trakcie rozmowy gospodyni programu z powstałą w 8 edycji programu parą, uczestniczka Marta pochwaliła się Manowskiej zaręczynowym pierścionkiem. To kolejna już wspaniała wiadomość płynąca zza kulis programu, który cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków.

O tym się mówi: Michał Wiśniewski opublikował niesamowite zdjęcie świąteczne. Cała rodzina przy jednym stole. Jak oni się zmieścili

Zerknij: Jarosław Kaczyński zdradził, co myśli o premierze Mateuszu Morawieckim. Czy szef rządu ma powody do zadowolenia