Wielu obywateli wypowiedziało się na ten temat, wielu artystów i celebrytów wyraziło swój szok, niedowierzanie, żal i zdziwienie w mediach społecznościowych.

Głos w tej sprawie zabrał także znany polski piosenkarz rosyjskiego pochodzenia Ivan Komarenko

Artysta od dłuższego czasu znany jest z ostrego zdania i krytycznej oceny działalności aktualnego rządu, szczególnie w związku z panującą obecnie pandemiczną sytuacją.

Piosenkarz nie swoim instagramowym profilu wyraził swój ogromny żal, szok i złość na no kogoś, kogo nie wskazał wprost. Piosenkarz opublikował zdjęcie archiwalne, na którym widoczny jest między innymi właśnie z Żorą.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Party.pl (@party.pl)

Jak wiemy, artyści poznali się na planie programu taniec z gwiazdami. Ivan Komarenko w opisie do zdjęcia przedstawił okoliczności i w których spotkał się z tancerzem, opisał własne emocje, które nim targają po śmierci Żory, a także życzył przyjacielowi, aby spoczywał w pokoju i enigmatyczny sposób wspomniał o winowajca jego śmierci, na których kiedyś spadnie odpowiedzialność za śmierć jego przyjaciela - Żora znałem cię bardzo dobrze. Przetańczyliśmy wspólnie całą V edycję „Tańca z gwiazdami” w 2007 roku. Gościliśmy razem u p. redaktor Elżbiety Jaworowicz w programie „Sprawa dla reportera”. Nie raz spotkaliśmy się na kawie. Wczoraj wieczorem jak się dowiedziałem o twojej śmierci, do rana nie byłem w stanie powstrzymać emocji 😢. Odpoczywaj w spokoju mój przyjacielu 😢. Winowajcy kiedyś odpowiedzą za swoje winy. Albo tutaj albo przed Bogiem i Historią.

O tym się mówi: Zbliża się czas kolędowych wizyt duszpasterskich. Ile pieniędzy duchowni otrzymują w kopertach

Zerknij: Święta Bożego Narodzenia mają bogatą tradycję nie tylko w Polsce. Jak zagraniczne gwiazdy świętują te dni