Karolinę Pisarek poznaliśmy podczas emisji jednego z sezonów „Top Model”. Kobieta pokonała wiele rywalek i rywali i przeszła do finału. Dzięki temu osiągnięciu stała się bardzo rozpoznawalna. Niedługo potem otrzymała propozycję udziału w „Tańcu z gwiazdami” oraz w programie „Azja Express”.

Sukces goni sukces

To jednak nie koniec zawodowych poczynań gwiazdy. Od pewnego czasu Karolina Pisarek zaangażowała się także w aktorstwo. Jak podaje portal Plotek, jakiś czas temu gwiazda odegrała rolę siostry Amelii w filmie „365 dni”. Teraz wschodząca gwiazda zdradziła, że zobaczymy ją także w innej produkcji, do której zdjęcia zostały już zakończone.

Dostała rolę dzięki znajomościom i wcale się tego nie wstydzi

Co więcej, gwiazda nie ukrywa, że rolę w nowym filmie zdobyła dzięki znajomościom w branży. Jak wyznała Karolina Pisarek, Mateusz Banasiuk polecił ją producentowi filmu i dzięki temu została zaproszona do realizacji zdjęć bez castingów.

- Mateusz Banasiuk, jemu zawdzięczam to, że pojawię się w filmie. Polecił mnie producentowi i reżyserowi. Dziękuję Mati. Już się nie mogę doczekać, aż wszystko będzie w kinie już w drugiej połowie przyszłego roku – mówiła Karolina Pisarek podczas wywiadu dla portalu Pomponik.

Jesteście ciekawi o jakiej produkcji mowa? Wiele osób podejrzewa, że Karolina Pisarek wystąpi w filmie "Wieczór kawalerski", który swoją premierę będzie mieć w przyszłym roku.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ