Nie da się ukryć, że rozstanie Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej to jedno z najgłośniejszych wydarzeń, jakie miało miejsce w ostatnim czasie. Co więcej, wiele osób jest dość sceptycznie nastawionych do poczynań znanego dziennikarza.

Wiele osób zmieniło o nim zdanie

Jak przypomina portal Pomponik, nieco ponad rok temu Przemek Kossakowski mocno nadszarpnął zaufanie opinii publicznej, kiedy to postanowił transmitować swoje przemyślenia, siedząc na sedesie. Audycja miała miejsce o 5 rano i odbiła się szerokim echem w mediach.

Niedługo potem Przemek Kossakowski otrzymał propozycję prowadzenia programu „Projekt Cupid”. Show miało pokazywać proces poszukiwania miłości przez osoby z zespołem Downa i syndromem Tourette’a. Finalnie jednak, po pierwszym sezonie show, znany dziennikarz zdecydował się na wycofanie z projektu.

Znalazł nowy cel?

Ostatnio dziennikarz zaangażował się w podróże po kraju. Podczas nich promuje swoje książki oraz opowiada o miejscu, które stworzył specjalnie dla osób niepełnosprawnych. Niedawno na Instagramie Przemka Kossakowskiego ukazał się wpis, na którym widać go w towarzystwie studentki. Jak się okazuje, ich spotkanie miało miejsce na Uniwersytecie Łódzkim. Młoda kobieta poprosiła podróżnika, aby ten podpisał jej pracę licencjacką.

- "Zapytała czy złożę autograf na jej pracy licencjackiej (…).Tytuł pracy brzmiał: ,, Obraz medialny osób z niepełnosprawnością intelektualną w serialu dokumentalnym Down the Road”. To bardzo satysfakcjonujące być częścią czegoś co odcisnęło się w ludzkiej świadomości dłużej, niż czas do następnej przerwy reklamowej. Dziękuję" – wyznał Przemek Kossakowski.

Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze, w których fani dziękowali dziennikarzowi za jego zaangażowanie w pomoc niepełnosprawnym osobom. Myślicie, że Przemek Kossakowski dalej będzie podążał tą drogą i nieustannie ją rozwijał?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ