Dagmara Kaźmierska swoją popularność zawdzięcza telewizyjnemu show „Królowe życia”, które przez kilka lat emitowane było na antenie TTV. Od samego początku gwiazda zyskała sympatię widzów. Fani show z uwagą przyglądali się losom Królowej życia.

Obserwatorzy gwiazdy są poruszeni zdjęciami, które pojawiły się w sieci

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej i Mariana Nawrockiego. Mężczyzna udostępnił na swoim profilu fotki, na których widać jak próbuje pocałować Królową życia. Fani nie mieli wątpliwości, że Marian to nowy partner Dagmary.

Co więcej, Dagmara zamieściła na swoim Instagramie dość jednoznaczne filmiki. Widać na nich, jak para bierze wspólną kąpiel. Dziennikarze Jastrząb Post postanowili zapytać Królową życia, czy ma ona poważne plany, co do swojego nowego partnera.

Dagmara Kaźmierska nie zamierza zdradzać swoich tajemnic

Zwykle Dagmara Kaźmierska była bardzo wylewna i z wielkim zaangażowaniem opowiadała o swoich życiowych planach. Tym razem było jednak zupełnie inaczej.

- A no właśnie, to jest Tajemniczy Mariano, więc uczucie też jest tajemnicze – powiedziała tajemniczo Dagmara.

Dodała także, że więcej na temat związku z mężczyzną zdradzi, kiedy przyjdzie na to czas. Jak myślicie, czy będzie z tego coś poważnego?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ