Jak donoszą media - 25-letnia była uczestniczka 9 sezonu telewizyjnego programu "Rolnik szuka żony" postanowiła dać zaproszenie trzem kandydatom do własnego gospodarstwa.

Co ze związkiem Klaudii i Valentyna?

Szczęśliwcami byli 22-letni Konrad, 28-letni Valentyn i 32-letni Kamil. Wybór 25-latki padł na budowlańca Valentyna, którego ukraińskie korzenie okazały się dać przewagę nad resztą rywali.

Tak więc zakochana para resztę czasu programowego spędziła we własnym towarzystwie na gospodarstwie Klaudii. Jak donosi Super Express, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że związek rolniczki z Valentynem mógł nie przetrwać próby czasu.

Spekulacje zaczęły się od chwili, gdy na instagramowym profilu rolniczki pojawił się post sugerujący, że przejrzała jakieś kłamstwa swojego telewizyjnego partnera. Czy to oznacza koniec ich relacji?

Jak wiemy, posty wrzucane na mediach społecznościowych wiele mówią o samopoczuciu autora i o tym, co może się dziać w jego życiu. Klaudia wrzuciła post sugerujący zdaniem internautów, że Valentyn mógł złamać jej serce.

"Kiedy już wiesz, że on kłamie, ale chcesz posłuchać, jaki kit wymyślił tym razem" - napisała w memie.

źródło: Instagram

Na razie, nie ma jeszcze potwierdzenia tych spekulacji, a sami zainteresowani także nie zabrali głosu w tej sprawie. Pozostaje nam czekać na dalszy ciąg wydarzeń.

Nie przegap tego: Maciej Kurzajewski zdecydował się na stanowczy krok wobec Pauliny Smaszcz. W sprawę zaangażuje się policja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odeszła jedna z uczestniczek "Big Brothera". "Brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz"

O tym się mówi: Na jaw wyszły przyszłe emerytury Zenka Martyniuka i Sławomira Świerzyńskiego. Na jakie świadczenia mogą liczyć muzycy disco polo