Jak przypomina portal "Super Express", Paulina Smaszcz, podobnie jak jej były mąż Maciej Kurzajewski nie znikają z pierwszych stron serwisów plotkarskich. On z powodu związku z Katarzyną Cichopek, ona z powodu nieustannych ataków wymierzonych nie tylko w Cichopek i Kurzajewskiego, ale także innych gwiazd. Prezenter ma już tego dość i zdecydował się na radykalne kroki. Poznajcie szczegóły!

Maciej Kurzajewski zdecydował się na ważny krok

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz nie są małżeństwem już od 3 lat. I choć tuż po rozwodzie udało im się uniknąć publicznego prania brudów, to niestety ostatnie miesiące upływają pod znakiem przytyków i szpil wbijanych przez Smaszcz byłemu mężowi i jego nowej partnerce. Okazuje się, że na medialnej wojnie się nie skończyło.

Ostatnio, Paulina Smaszcz miała wpaść z niezapowiedzianą wizytą u 74-letniej mamy Kurzajewskiego. Była żona prezentera wybrała na tę wizytę moment, kiedy on prowadził program na żywo i miała pewność, że nie będzie go w domu. To właśnie po tej wizycie, Smaszcz zarzuciła Kurzajewskiemu, że pozbył się ich psa.

Maciej Kurzajwski zdecydował, że nie zostawi tak całej sprawy i zdecydował się zgłosić całą sprawę na policję, zarzucając byłej małżonce naruszenia miru domowego. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" potwierdził, że faktycznie złożył takie zawiadomienie, ale nie chce tego szerzej komentować.

Maciej Kurzajewski/YouTube @Onet Plejada
Maciej Kurzajewski/YouTube @Onet Plejada
Maciej Kurzajewski/YouTube @Onet Plejada

Co na to Paulina Smaszcz?

Okazuje się, że Paulina Smaszcz ma zupełnie inny pogląd na całą sprawę. "Nie byłam nigdy u jego mamy. Byłam po pierwsze w moim byłym domu, a obecnie Maćka domu. Z jego mamą bardzo miło rozmawiałam" - podkreśliła Smaszcz w oświadczeniu cytowanym przez "Super Express".

Zaprzeczyła, że nachodzi dom byłego męża. Jak stwierdziła, była na miejscu tylko raz, co miało być związane z prośbą jej synów, którzy mieli chcieć sprawdzić, czy pies BONO po wydaniu go przez Macieja wrócił jednak do domu. Całe oświadczenie Pauliny Smaszcz znajdziecie tutaj.

Paulina Smaszcz/YouTube @Super Express2
Paulina Smaszcz/YouTube @Super Express2
Paulina Smaszcz/YouTube @Super Express2

Co sądzicie o zachowaniu obu stron?

To też może cię zainteresować: Konflikt między Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem Juniorem odbił się echem poza granicami kraju. Padły jednoznaczne głosy poparcia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odeszła jedna z uczestniczek "Big Brothera". "Brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz"

O tym się mówi: Na jaw wyszły przyszłe emerytury Zenka Martyniuka i Sławomira Świerzyńskiego. Na jakie świadczenia mogą liczyć muzycy disco polo