Jak podaje portal "Super Express", nie żyje Karolina Sztafa, która brała udział w ostatniej edycji programu "Big Brother". Kobieta miała zaledwie 35. lat. Informację o jej śmierci podała inna uczestniczka show, Anna Klimpel. Obie panie utrzymywały ze sobą kontakt po zakończeniu programu, aż do ostatnich chwil Karoliny.

Nie żyje uczestniczka Big Brothera

Karolina Sztafa dała się poznać szerokiej publiczności, biorąc udział w ostatniej edycji "Big Brothera", który emitowany był na antenie stacji TVN7 w 2019 roku. Sztafa odpadła ze zmagań dość szybko, bo jako druga osoba, zapisując się w pamięci sympatyków, jako niezwykle silna osobowość i nieznosząca sprzeciwu kobieta.

Informację o śmierci 3-letniej uczestniczki "Big Brothera" potwierdziła inna uczestniczka show - Anna Klimpel, z którą Karolina pozostawała w kontakcie także po zakończeniu produkcji. "Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe szczęście, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P" - napisała.

Wpis Anny Kimpel/Instagram @anna.kimpel
Wpis Anny Kimpel/Instagram @anna.kimpel
Wpis Anny Kimpel/Instagram @anna.kimpel

Anna Kimpel przyznała, że nie zna szczegółów dotyczących przyczyn śmierci Karoliny Sztafy, choć wie, że zmarła na skutek choroby. Karolina Sztafa była żoną i matką. W jednym z wywiadów przyznała, że nie czuła obaw o swoich najbliższych, wchodząc do programu, bo miała świadomość, że jej mąż jest wspaniałym ojcem, a jej córki, są silne i dzielne.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Karoliny Sztafy składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Obcy ludzie powiedzieli mi, że chcą się wprowadzić do naszego mieszkania. "Znajdziesz dla siebie inne, stać cię na to"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Król Karol III podjął zdumiewającą decyzję. Na królewskim stole zabraknie charakterystycznego francuskiego przysmaku. Wielu arystokratów zaskoczonych

O tym się mówi: Skandaliczny finał "The Voice of Poland". Oburzeni widzowie mówią o żenującej sytuacji. Co się stało