Media obiegła informacja o aferze i burzy związanej z wynikami finału trzynastej edycji programu "The Voice of Poland". Wielu widzów zachwyciło się wokalnym talentem i występami brodatego Łukasza Drapały, który poległ w finale na rzecz Dominika Dudka. Ten ostatni został zwycięzcą, co jest niezrozumiałe dla widzów i nie tylko. To jednak nie jest wszystko, jeśli chodzi o medialną burzę ostatniej sobocie w "The Voice of Poland".

Medialna burza po trzynastej edycji "The Voice of Poland". Czy musiało to uderzyć w Łukasza?

Gdy w godzinach wieczornych telewizja Polska rozpoczęła emisję finału, fani tego wielkiego show zasiedli przed telewizorami z wypiekami na twarzy, w oczekiwaniu na emocjonalne chwile i sukces swojego faworyta. Jak się okazuje, podopieczny Lanberry Łukasz Drapała skradł serca widzów niesamowitymi występami i talentem wokalnym, lecz to podopieczny Tomsona i Barona, Dominik Dudek zwyciężył w finale trzynastej edycji.

To mocno zaskoczyło i oburzyło internautów i widzów kibicujących Łukaszowi. Na domiar złego prowadzący program, według opinii internautów potraktowali Łukasza jak powietrze, ignorując go po ogłoszeniu wyników i nie zamieniając z nim ani jednego słowa przed zejściem ze sceny. Słowom oburzenia w sieci nie ma końca.

"Według mnie to Łukasz powinien wygrać. Jego singiel był o niebo lepszy", "Ale Łukasz był najlepszy — barwa, technika śpiewania i singiel", "Jestem bardzo rozczarowana. Według mnie Łukasz zasługiwał bardziej..." - narzekali internauci.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Babcia urodziła własną wnuczkę. Wyznała, co poczuła, kiedy musiała oddać nowonarodzone dziecko

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Czy gwiazda zniknie z "Dzień dobry TVN"