Jak podaje portal "Super Express", Nancy Hauck z z amerykańskiego stanu Utah zdecydowała się pomóc swojemy synowi i jego żonie, zostając ich surogatką. Choć para była już rodzicami, kolejna ciąża nie wchodziła w ich przypadku w grę. Nancy nie miała wątpliwości, że chce im pomóc. Przyznała jednak, że oddanie urodzonej dziewczynki nie przyszło jej tak łatwo, jak mogłoby się to wydawać. Poznajcie szczegóły tej niezwykłej historii.

Urodziła własną wnuczkę

Hannah pojwiła się na świecie 2 listopada bieżącego roku. Jej poród nie różnił się od wielu innych, do jakich doszło w tym samym dniu. A jednek historia dziewczynki jest dość niecodzienna, bo urodziła ją jej własna babcia! 56-letnia Nancy Hauck ze Stanów Zjednoczonych zdecydowała się zostać surogatką dla swojego syna i jego żony.

Para już wcześniej powitała na świecie własne pociechy, ale po tym, jak Cambria musiała się poddać zabiegowi usunięcia macicy, nie mogła pozwolić sobie na kolejne dziecko. Wtedy, do akcji wkroczyła Nancy, która zaproponowała synowi i synowej, że zostanie surogatką dla ich kolejnego maleństwa.

Poród wzbudził wiele emocji

W rozmowie z magazynem "People", Nancy przyznała, że poród był jednocześnie cudowny i niezwykle męczący. Kobieta przyznała, że oddanie nowonarodzonej dziewczynki, nie przyszło jej wcale łatwo, i to nawet w sytuacji, kiedy miała świadomość, że Hannah trafi do jej syna.

"Chociaż wiem, że dziecko trafi do mojego syna, wiem, że będzie trochę tego uczucia pustki" - wyznała Nancy. Sporym pocieszeniem jest dla niej zapewne fakt, że przez cały czas będzie obecna w życiu małej Hannah i będzie mogła patrzeć, jak dorasta.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Iga Krefft przerwała milczenie. Młoda aktorka wyznała, jakich przykrości doświadczyła na planie filmowym, gdy była jeszcze dzieckiem. Mowa o wyzysku

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostatnich dniach: Król Karol III podjął zdumiewającą decyzję. Na królewskim stole zabraknie charakterystycznego francuskiego przysmaku. Wielu arystokratów zaskoczonych

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Czy gwiazda zniknie z "Dzień dobry TVN"