Jak donosi portal "Wirtualna Polska", pozostanie Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień dobry TVN" ma być zagrożona. Pojawienie się gwiazdy w śniadaniówce stacji wywołało wiele emocji, także negatywnych. Żona Radka Majdana co krok musi mierzyć się z hejtem. Czy to zaważy na jej przyszłości w programie?

Spełnione marzenie

Nie jest tajemnicą, że Małgorzacie Rozenek-Majdan bardzo zależało na tym, żeby dostać szansę pracy w "Dzień dobry TVN". Jej marzenie spełniło się we wrześniu tego roku, kiedy wspólnie z Krzysztofem Skórzyńskim zaczęła prowadzić program śniadaniowy. Jej obecność w programie, wzbudza skrajne emocje.

Jedni ją uwielbiają, inni nienawidzą i chcieliby, żeby jak najszybciej zniknęła z programu. Każdy odcinek, w którym się pojawia, jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że Rozenek-Majdan musi się mierzyć ze sporą krytyką, a czujni widzowie, wyłapują jej kolejne potknięcia, wpadki i gafy.

Małgorzata Rozenek-Majdan bierze wszystkie, nawet najbardziej krytyczne uwagi do siebie i stara się poprawić to, co możliwe jest do poprawy. Przyznała, że chodzi do logopedy i foniatry, bo skorygować zarzucane jej wady w zakresie wymowy. Wygląda jednak na to, że chęci mogą nie wystarczyć, by żona Radka Majdana zachowała swoją posadę.

Los Małgorzaty Rozenek-Majdan przesądzony?

Jeśli wierzyć doniesieniom portalu "Pomponik", los Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień dobry TVN" jest już przesądzony. Źródło wspomnianego portalu, zdradza, że "decyzje na górze już zapadły" i choć Rozenek-Majdan cieszy się sympatią przełożonych, to nie są oni w stanie ignorować fali negatywnych komentarzy, jakie pojawiają się po odcinkach z nią.

"Hejt, który się na nią wylewa, to sytuacja bezprecedensowa w historii tego programu, a przecież podstawą dobrej śniadaniówki jest sympatia widzów do prowadzących. Bez tego ciężko mówić o choćby nadziejach na sukce" - podkreśla źródło "Pomponika".

Waszym zdaniem Małgorzata Rozenek-Majdan powinna zostać, czy odejść z "Dzień dobry TVN"?

To też może cię zainteresować: Popularny duchowny odpowiedział o tym, co czeka nas po odejściu z tego świata. Jego odpowiedź wywołała w sieci burzę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Ważąca niemal 300 kilogramów kobieta przeszła spektakularną metamorfozę. Jak się zmieniła

O tym się mówi: Sekret prezydenta Andrzeja Dudy ujrzał światło dzienne. Wiadomo dokąd głowa państwa wymyka się z domu