Jak informuje portal "Interia", Amber Rachdi w wieku zaledwie 23. lat ważyła aż 300 kilogramów. Waga ta mocno zagrażała jej zdrowiu i życiu. Dziewczyna miała problemy z poruszaniem się. Wtedy postanowiła wziąć udział w programie "My 600 Pound Life" (w Polsce seria emitowana jest pod tytułem "Historie wielkiej wagi"). Ćwiczenia i odpowiednia dieta sprawiła, że zaczęła gubić zbędne kilogramy i zmienił się nie do poznania. Jej metamorfoza jest spektakularna!

23-latka ważyła niemal 300 kilogramów

23-letnia Amber Rachdi ważyła niemal 300 kilogramów. Była to waga, która negatywnie odbijała się na jej zdrowiu, stanowiąc realne zagrożenie dla jej życia. Dziewczyna postanowiła coś z tym zrobić. Dzięki diecie i aktywności fizycznej udało jej się zżucić 115 kilogramów. Amber zmieniła się nie do poznania.

Amber mierzyła się z nadwagą od najmłodszych lat. Wszystkie swoje problemy, smutki i stresy zajadała. To odbijało się na stale rosnącej wadze. w końcu było tak źle, że dziewczyna do normalnego funkcjonowania potrzebowała pomocy swoich bliskich. Nie była w stanie samodzielnie się poruszać. Między fałdami tłuszczu coraz częściej rozwijały się infekcje.

W końcu Amber zdecydowało się coś zmienić. Nie chciała już dłużej być więźniem swojego ciała. Zgłosiła się do programu "My 600 Pound Life" i zaczęła się jej ciężka droga do redukcji masy ciała. Kosztowało ją to wiele wysiłku, samozaparcia i czasu.

Spektakularna metamorfoza

Na przestrzeni roku Amber schudła 115 kilogramów. Był to pierwszy raz, kiedy znów mogła pójść do sklepu na zakupy. Zdecydowała się na zabieg zmniejszenia żołądka, dzięki czemu udało jej się zrzucić ostatecznie niemal 200 kilogramów.

Amber dzieli się swoją zmianą w sieci, a jej sympatycy starają się ją w tym wspierać. Pod jej zdjęciami nie brakuje komplementów nie tylko dotyczących tego, jak teraz wygląda, ale także drogi, jaką przeszła. "Jestem z Ciebie dumna, bo nie ma nic trudniejszego niż schudnięcie!" - to tylko jeden z wielu komentarzy, jakie można znaleźć pod jej zdjęciami.

Wasz też zachwyciła metamorfoza Amber?

To też może cię zainteresować: Popularny duchowny odpowiedział o tym, co czeka nas po odejściu z tego świata. Jego odpowiedź wywołała w sieci burzę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Warto przeszukać szuflady i strychy. Te monety mogą być warte nawet 50000 złotych

O tym się mówi: Sekret prezydenta Andrzeja Dudy ujrzał światło dzienne. Wiadomo dokąd głowa państwa wymyka się z domu