Jak podaje portal "O2", jedna z tajemnic prezydenta Andrzeja Dudy ujrzała światło dzienne. Okazuje się, że głowa państwa nie zawsze korzysta z pomocy innych i od czasu do czasu wymyka się z domu po pizzę. Para prezydencka, kiedy jest w Krakowie, dość często wybiera się po włoski przysmak do food trucka "U Włocha". Wiadomo, jaką pizzę najczęściej wybierają Dudowie!

Tajemnica Andrzeja Dudy wyszła na jaw

Raffaele Esposto wspólnie z żoną Edytą prowadzili restaurację, ale z czasem postawili na food trucka "U Włocha". W rozmowie z "Faktem" pani Edyta zdradziła, że właśnie taki sposób prowadzenia działalności gastronomicznej, był wielkim marzeniem jej męża. Pizza robiona przez Raffaela cieszy się w grodzie Kraka sporą popularnością.

Okazuje się, że fanem pizzy "U Włocha" jest sam prezydent Andrzej Duda. Głowa państwa, kiedy tylko jest w Krakowie, wybiera się tu po swoją ulubioną pizzę. Jak przyznał sam Raffael, był mocno zaskoczony, kiedy po raz pierwszy pojawił się u niego prezydent Duda. Wszystkich uspokajamy, głowa państwa zawsze pojawia się w asyście ochrony.

Małżonkowie prowadzący "U Włocha" zdradzili, jaką pizzę Andrzej Duda wybiera najczęściej. Dla wielu może być to spore zaskoczenie.

Ulubiona pizza Andrzeja Dudy

Okazuje się, że Andrzej Duda jest fanem ostrzejszych smaków i w czasie wizyt w food tracku wybiera ostrzejszą pizzę z salami spianata calabrese, które sprowadzone jest prosto ze słonecznej Italii. "Lubi także 'nduję - również mocno pikantny produkt z Kalabrii" - zdradziła "Faktowi" pani Edyta.

Okazuje się, że Agata Kornhauser-Duda nie podziela zamiłowania męże do ostrzejszych smaków i dla siebie wybiera pizzę z szynką parmeńską, z dodatkiem rukoli czy parmezanu. Właściciele food trucka podkreślają, że para prezydencka ucina sobie z nimi zawsze krótką pogawędkę. Mają także zostawić napiwek.

Zaskoczył ws kulinarny wybór prezydenta Dudy?

To też może cię zainteresować: Najnowsze informacje na temat Elżbiety Dmoch obiegły media. Czy fani artystki mogą wreszcie odetchnąć z ulgą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Popularny duchowny odpowiedział o tym, co czeka nas po odejściu z tego świata. Jego odpowiedź wywołała w sieci burzę

O tym się mówi: Nad Don Vasylem zbierają się czarne chmury. Mocne zarzuty pod adresem romskiego muzka