Jak przypomina portal "Super Express", jakiś czas temu media obiegła informacja, że Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala. Wokalistka zespołu Dwa plus Jeden lata temu wycofała się z życia publicznego, zrywając większość (jeśli nie wszystkie) kontakty. Choć wiele osób starało się jej pomóc, ona stanowczo odmawiała. Na szczęście teraz gwiazda zmieniła zdanie i postanowiła przyjąć pomocną dłoń oferowaną jej przez nich. Poznajcie najnowsze doniesienia na temat Elżbiety Dmoch.

Elżbieta Dmoch boryka się z poważnymi problemami ze zdrowiem

Wokalistka zespołu Dwa plus Jeden od dłuższego czasu boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jej stan był na tyle poważny, że jakiś czas temu trafiła do szpitala. Z informacji "Super Expressu" wynika, że Dmoch upadła w swoim mieszkaniu. Była na tyle słaba, że nie była w stanie samodzielnie się podnieść.

Tomasz Kopeć z Polskiej Fundacji Muzycznej przekazywał informacje o jej stanie zdrowia, wskazując, że Elżbieta Dmoch dochodzi powoli do siebie. Dodał również, że artystka wreszcie przyjęła wyciągniętą do niej pomocną dłoń.

Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak

Najnowsze doniesienia na temat Elżbiety Dmoch

Z informacji przekazanych przez portal "Plejada" wynika, że Elżbieta Dmoch spędziła w szpitalu w sumie dwa tygodnie. Obecnie przebywa w swoim mieszkaniu, gdzie dochodzi do pełni sił. Na szczęście może przez cały czas liczyć na opiekę ze strony lekarzy i swoich przyjaciół.

"Wychodzi na prostą, czuje się lepiej, planujemy spotkać się w większym gronie przy okazji świąt. Wszystko idzie w dobrą stronę" - przekazał Tomasz Kopeć w rozmowie ze wspomnianym portalem.

Elżbieta Dmoch / YouTube:  Aktualności Pl
Elżbieta Dmoch / YouTube: Aktualności Pl
Elżbieta Dmoch / YouTube: Aktualności Pl

Dmoch w dalszym ciągu ma spore problemy z poruszaniem się i potrzebuje ciągłej pomocy ze strony innych w codziennym życiu. Na szczęście w tym trudnym czasie może liczyć na grono zaufanych przyjciół, którzy dbają o to, aby niczego jej nie brakowało.

Tomasz Kopeć podkreślił też, że Elżbieta Dmoch nie chce, aby organizowano dla niej zbiórki pieniędzy, czy koncerty charytatywne. Prezes Polskiej Fundacji Muzycznej dodał, że najważniejsze jest to, że po latach odmów, wreszcie pozwala sobie pomóc.

Wy też macie nadzieję, że teraz będą docierały do nas tylko pozytywne informacje na temat gwiazdy Dwa plus Jeden?

To też może cię zainteresować: Nadszedł trudny czas w życiu Anny Dymnej. Co takiego wydarzyło się w ostatnim czasie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zakochani byli ze sobą bardzo szczęśliwi. Wszystko układało się po ich myśli, aż do wyjścia do pubu

O tym się mówi: Król Karol III podjął zdumiewającą decyzję. Na królewskim stole zabraknie charakterystycznego francuskiego przysmaku. Wielu arystokratów zaskoczonych