Kiedy Paulina wyjechała na studia, praktycznie od razu poznała miłość swojego życia. Wpadła na Pawła kiedy ten nie potrafił uruchomić pralki, znajdującej się w akademiku. Szybko jednak ich rozmowa na temat ustawiania odpowiedniego programu w urządzeniu, zeszła na totalnie inne tory. Paulina i Paweł zaczęli się spotykać, a niedługo potem pojęli, że nie mogą bez siebie żyć.

To niewiarygodne!

Nadszedł dzień, w którym Paulina postanowiła przedstawić swojego ukochanego rodzicom. Zakochani planowali bowiem ślub, więc poznanie rodzin było konieczne. Kiedy mama dziewczyny zobaczyła jej ukochanego wiedziała, że już kiedyś widziała jego twarz. Po zakończonym spotkaniu nieustannie przeszukiwała stare albumy ze zdjęciami i nagle dostała olśnienia!

Kilkanaście lat temu, kiedy Paulina była jeszcze małą dziewczynką, rodzina udała się na wakacje do jednej z nadmorskich miejscowości. W sporym kurorcie były także inne rodziny z dziećmi, ale Paulina nieustannie bawiła się z jednym chłopcem. Dzieciaki nie odstępowały siebie na krok! Chłopiec miał na imię Paweł. Czy to zatem zbieg okoliczności?

Po tylu latach los ich połączył!

Po rozmowach z rodzicami Pawła okazało się, że faktycznie rodzina była w tym samym czasie w tym samym miejscu. Paulina i Paweł poznali się zatem nie w akademiku, a dwadzieścia lat temu podczas wakacji, które praktycznie spędzili razem!

Los połączył ich zatem ponownie. Czy można uznać, że byli sobie przeznaczeni od zawsze?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ