Nie jest tajemnicą, że warunki mieszkaniowe celebrytów i prawdziwych gwiazd bardzo interesują przeciętnych Kowalskich.

Jak mieszkają Iwona i Gerard z drugiego sezonu "Sanatorium miłości"

Dawniej, w czasach gdy nie było dostępu w internecie do materiałów, które możemy obejrzeć dzisiaj, mogliśmy jedynie liczyć na doniesienia prasowe i telewizyjne. Teraz gdy każdy znajdujący się w przestrzeni publicznej jako osoba rozpoznawalna z ogromną przyjemnością dzieli się swoimi prywatnymi sprawami, możemy dowiedzieć się między innymi, w jakich warunkach i gdzie mieszkają byli bohaterowie programu "Sanatorium miłości" Iwona i Gerard.

Zakochani kuracjusze według doniesień pomponika zamieszkali w domu należącym do Iwony cieszącej się podczas programu przydomkiem "kobiety petardy" z powodu jej temperamentu.

Dom, w którym teraz Iwona mieszka z Gerardem, jest przestronny, gustownie zaaranżowane i pełen jasnych, neutralnych i dobrze dopasowanych kolorów.

Wrażenie robi potężny taras i pięknie zadbany ogród będący oczkiem w głowie Iwony - Mój ogród jest młody, chociaż niektóre drzewa posadzone były 6-7 lat temu. Cały czas coś dosadzam i sukcesywnie tworzę miejsca, którym nadaję finalny kształt. Tworząc ogród, staram się robić plan, tak by całość łączyła się w krajobraz. Muszę wiedzieć, kiedy które rośliny kwitną, jak duże rosną, na jakiej glebie - wyjawiła w wywiadzie.

Jak się okazuje, piękny salon, który został zaaranżowany przez seniorkę, zrobił ogromne wrażenie na jej znajomych przyznających z całą stanowczością, że Iwona Mazurkiewicz ma dryg artystyczny. W całym domu widać dokładność, i dbałość o każdy szczegół.

O tym się mówi: Andrzej Piaseczny zdradził swoje plany w następnych sezonach "Tańca z Gwiazdami". Czy zagości na parkiecie

Zerknij: Nie cichnie zamieszanie wokół Kasi Cichopek. Czy aktorka przypłaci je utratą roli w "M jak miłość"