Jak podaje portal "Super Express", ostatnie tygodnie nie są specjalnie łatwe dla Kasi Cichopek. Aktorka nie znika z pierwszych stron gazet. Zaczęło się od oświadczenia o rozstaniu z Marcinem Hakielem. Potem pojawiły się plotki o jej romansie z Maciejem Kurzajewskim, które tylko podgrzały taśmy, na których nagrano ich prywatne rozmowy. Czy posada Cichopek w "M jak miłość" jest zagrożona?

Niełatwe rozstanie

Kilka tygodni temu Kasia Cichopek i jej mąż wydali oświadczenie, że po 17. wspólnie spędzonych latach, zdecydowali się rozejść. Fani pary, nie dowierzali, że to koniec i wciąż zastanawiają się, dlaczego małżeństwo Hakiela i Cichopek się rozpadło. Wielu zastanawiało się, czy w grę wchodziła zdrada jednego ze współmałżonków.

Taką możliwość zdają się potwierdzać słowa Marcina Hakiela. W wywiadzie udzielonym Aleksandrze Kwaśniewskiej zasugerował, że jego partnerka chciała większej wolności, aż w końcu okazało się, że ta "wolność ma imię". Oliwy do ognia dolał fakt, że do mediów trafiło nagranie prywatnych rozmów Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Czy Kasia Cichopek straci pracę w "M jak miłość"?

Problemy w życiu prywatnym Kasi Cichopek wywołały obawy, że aktorka może stracić pracę w "M jak miłość". Fanów Cichopek uspokajamy. Nie muszą obawiać się o przyszłość swojej idolki. Wątek Kingi Zduńskiej jest rozbudowany i scenarzyści nie planują jego zakończenia.

Kasia Cichopek pojawia się na planie serialu około 10 razy w miesiącu, co przynosi jej około 30 tys. złotych zarobku. Wiele wskazuje na to, że Cichopek nie musi się też obawiać o swoją posadę w "Pytaniu na śniadanie".

Myślicie, że Kasia Cichopek może odetchnąć już z ulgą?

To też może cię zainteresować: Ida Nowakowska mierzy się z poważnymi oskarżeniami. Postanowiła wszystko wyjaśnić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Beata Szydło nie kryje oburzenia. "Kłamliwa gadanina grupki radykałów". O co chodzi

O tym się mówi: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z porodówki. Do Lewych płyną gratulacje. Rodzina ma co świętować