Jest to za każdym razem szczególny czas, gdyż zapowiada następne szczęśliwe lata, rozwijającego się nowego członka rodziny.

Klara Lewandowska skończyła pięć lat

Jak donosi JastrzabPost, już od świtu Anna i Robert Lewandowscy zaskakują internautów wrzuconymi na instagramowe profile zdjęciami wykonanymi na porodówce. Fani celebrytów nigdy wcześniej nie mieli szansy obejrzeć tego typu obrazków związanych z przyjściem na świat którejś z córek Ani i Roberta. Szczęśliwi rodzice pięciolatki pochwalili się również tortem urodzinowym.

Każdy wielbiciel Ani i Roberta Lewandowskich wie, że Klara przyszła na świat 4 maja 2017 roku, po kilku latach od ślubu swoich rodziców. Ta urocza dziewczynka od samego początku jest wielkim skarbem dla mamy i taty, którzy po jej narodzinach nie mogli opędzić się od mediów.

Chcąc nie chcąc Klara niemal od początku swego życia po narodzinach stała się sławna niemal w każdym zakątku świata z powodu bycia córką jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Klara w wieku 3 lat została starszą siostrą maleńkiej Laury, która także szybko zyskała rozgłos, przychodząc na świat.

Sądząc po zdjęciach opublikowanych przez państwa Lewandowskich, Klara w dniu urodzin może liczyć na wyłączność pod względem atencji, tortu i prezentów, choć zapewne zechce podzielić się słodkościami z młodszą siostrą.

O tym się mówi: Syn św. pamięci Andrzeja Strzeleckiego spełnił jego ostatnią wolę. O co chodzi

Nie przegap też tego: Zaskakujące doniesienia na temat choroby Władimira Putina. Wiadomo, kto zajmie miejsce rosyjskiego prezydenta