Andrzej Piaseczny spotkał się ze swoimi fanami ostatnio na transmisji na żywo, odpowiadając na ich pytania na Instagramie.

Czy Piasek będzie tańczył w programie?

W czasie rozmowy poruszony został wątek uczestnictwa w "Tańcu z gwiazdami". Andrzej Piaseczny wycofał się z Telewizji Polskiej, która zatrudniała go w charakterze jurora "The Voice of Poland", a także "The Voice Senior".

Wielbiciele nie byli zmuszeni do długiego czekania na powrót Piasecznego na ekrany telewizorów. Na jesieni 2021 roku oświadczył, że połączył swoje siły z Polsatem i dostał zatrudnienie w jury formatu "Taniec z Gwiazdami".

Wypada potwierdzić, że Piaseczny odnalazł się w charakterze członka jury i świetnie dopasował się w atmosferę wraz z Ivoną Pavlović, Andrzejem Grabowskim i Michałem Malitowskim. W wywiadzie ze środkami masowego przekazu oznajmił, że nie zastanawiał się nad propozycją, gdy ją otrzymał. Wątpliwości zaczęły go dopadać z każdą chwilą przybliżającą go do rozpoczęcia nagrań.

To jest stres, żeby nie dać jakiejś gafy, nie pomylić rodzaju tańca czy ładnie spuentować. Kiedy propozycja zostania jurorem do mnie dotarła, nie wahałem się nawet 10 sekund, ale im było bliżej do pierwszego programu, to pytałem sam siebie - chłopie, co ty sobie zrobiłeś?!

Ostatnio podczas live czata odpowiadał na pytania swoich fanów. Pojawił się m.in. wątek programu "Taniec z gwiazdami" i jego udziału w kolejnej edycji. Wokalistka wyznał, że ma nadzieję, że taka propozycja do niego dotrze. Zapytany o występy w kolejnych sezonach w charakterze uczestnika na parkiecie stwierdził, że obecna rola odpowiada mu bardziej.

O tym się mówi: GIF podjął decyzję o wycofaniu znanego leku w całej Polsce. Co odkryto

Zerknij: Rosyjskie plakaty oczerniają słynnych Szwedów. O co poszło

Nie przegap tego: Beata Szydło nie kryje oburzenia. "Kłamliwa gadanina grupki radykałów". O co chodzi