Jeszcze do niedawna w wielu rodzinach funkcjonował podobny schemat. Mężczyzna był odpowiedzialny za zarabianie i utrzymywanie swojej rodziny, natomiast kobieta zajmowała się domem i dziećmi. Teraz kobiety nie chcą być skazane na domową niewolę i dość szybko po porodzie starają się wrócić do pracy zawodowej. Zmiany zaszły zatem także w kwestii domowego budżetu.

Nowy model rodziny

Mężczyźni często uważają zatem, że skoro kobieta pracuje, to budżet powinien być także dzielony po równo co oznacza, że każdy po połowie pokrywa koszty życia. Czy faktycznie taki model ma szansę się sprawdzić?

Nowy partner Anny zaproponował jej, że może się do niego wprowadzić, jednak o wspólnych finansach nie ma mowy. Co więcej, nie chciał on jednak dzielić się domowymi obowiązkami. Uznał, że jego nowa partnerka będzie dzielić życie pomiędzy pracę zawodową i dom, a on będzie tylko pracować.

Jakie macie zdanie na ten temat?

Anna nie chciała rozstawać się ze swoim ukochanym, bowiem darzyła go prawdziwym uczuciem, jednak nie miała także ochoty godzić się na takie warunki. Zaznaczyła więc swojemu partnerowi, że owszem mogą iść na taki układ pod warunkiem, że będzie on jej płacił za sprzątanie, pranie, prasowanie czy gotowanie. Produkty, które ona umieści w lodówce również będą dla niego płatne, przecież ona sama włożyła w to pracę.

Jak myślicie, czy mężczyzna poszedł na taki układ i czy faktycznie tak powinno to wyglądać? Czy może skoro chcemy teraz dzielić po równo swoje budżety, to może wypadałoby podzielić między siebie także domowe obowiązki?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ