Paulina Sykut – Jeżyna to jedna z prezenterek, którą możemy oglądać w stacji Polsat. Warto przypomnieć, że na początku celebrytka próbowała swoich sił w popularnym programie „Idol”, jednak odpadła w jednym z odcinków na żywo.

Zrobiła wszystko, aby dostać się na szklany ekran

Aspirująca gwiazda nie poddała się i dalej próbowała dostać się do telewizji. Na początku przyjęto ją na posadę pogodynki, a niedługo potem awansowała i obecnie prowadzi imprezy we wspomnianej już stacji Polsat. Nie da się ukryć, że świetnie się w tym sprawdza, a na dodatek jest lubiana przez szerokie grono widzów.

Jak podaje portal Plotek, Paulina Sykut – Jeżyna nie kryje, że dba o swój wygląd w dość inwazyjny sposób. Gwiazda publikuje na swoim Instagramie relacje, na których widać, jak korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Ostatnio poddała się mezoterapii igłowej.

Gwiazda nie owija w bawełnę i wprost mówi o zabiegach medycyny estetycznej

- Mezoterapia igłowa - moim zdaniem najlepszy zabieg - pisała gwiazda na swoim Instagramie.

Gwiazda pokazała nie tylko przebieg samego zabiegu, ale i efekty po nim. Nie można nie zauważyć, że Paulina Sykut – Jeżyna ma wprost idealną cerę. Czy to wynik działania regularnych zabiegów czy może świetnych genów? A jakie jest Wasze zdanie na temat takich zabiegów?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ