Jak podaje portal Polsat News, do niebywałej historii doszło na terenie Stanów Zjednoczonych. Melissa Highsmith zaginęła dokładnie w 1971 roku. Mała dziewczynka miała wówczas nieco mniej niż 2 lata.

Historia rodem z filmu

Matka dziewczynki, Alta, tuż po rozstaniu z ojcem dziecka podjęła decyzję o wyprowadzce do Teksasu. Musiała wrócić do pracy, zatem postanowiła, że dzieckiem zajmie się opiekunka nie spodziewała się jednak, że sprawy potoczą się w taki sposób.

Potencjalna opiekunka, która odpowiedziała na ogłoszenie matki dziewczynki nie przyszła jednak na pierwsze spotkanie. Jednak potem wykonała do kobiety telefon i zapewniła, że odpowiednio zajmie się dzieckiem. Odebrała Melissę od współlokatora Alty. I tutaj ślad po dziecku zaginął.

Jak zakończy się sprawa?

Brat porwanej wiele lat temu Melissy jest przekonany, że jego siostra została uprowadzona i sprzedana do rodziny adopcyjnej. Mimo upływu czasu bliscy dziewczynki wierzyli, że odnajdą ją całą i zdrową.

Dzięki pracy specjalistów z Narodowego Centrum do Spraw Zaginionych i Wykorzystywanych Dzieci, udało się stworzyć cyfrowy portret Melissy, która ma obecnie 53 lata. Jak się okazuje, odnalazła się osoba, która twierdzi, że widziała kobietę w Południowej Karolinie.

Teraz rodzina zaginionej pojechała do miasteczka i podjęła wszelkie działania, aby odnaleźć ukochaną córeczkę. Czy faktycznie cała historia dobrze się zakończy?

- Okoliczni lokatorzy są już dość dobrze zaznajomieni ze sprawą. Odkąd wróciliśmy, mieliśmy cztery różne tropy, które sprawdzamy - zaznaczył brat Melissy, podczas rozmowy z dziennikarzami Fox News.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ