Spotkanie z królową to ogromny zaszczyt. Każdy z nas chciałby wypaść na nim jak najlepiej. Czasem jednak zdarzają się nieprzewidziane wypadki!

Maisie, 6 letnia córka sierżanta walijskiego pułku wojskowego doznała zaszczytu spotkania z królową Elżbietą II. Podczas tej ważnej uroczystości, w której to doszło do spotkania monarchii z walijskim wojskiem, dziewczynka prezentowała się nienagannie.

Ubrana w czerwono-białą sukienkę i czarny kapelusz Maisie wręczyła królowej kwiaty. Elżbieta II podziękowała i pobłogosławiła młodą damę. Kiedy zaczęła opuszczać pomieszczenie jeden z żołnierzy zaczął salutować. Nieszczęśliwie, stojąca obok dziewczynka dostała w twarz.

Kapelusz dziewczynki spadł na podłogę, a sama Maisie przez moment była w szoku. Kiedy dotarło do niej, co się stało – rozpłakała się.

Nagranie z tego wydarzenia możemy zobaczyć w sieci.

Te tańczące babcie to prawdziwy hit! Zobacz sam: WYSZŁY NA SCENĘ I ZADZIWIŁY WSZYSTKICH! WYSTĘP CZTERECH BRYTYJEK HITEM INTERNETU

Co za urocze stworzenia! Musisz to zobaczyć!: CO TAM SIĘ STAŁO… PRZEFARBOWALI PSY I MÓWILI LUDZIOM, ŻE TO PANDY! [WIDEO]

Ewelina Rozworska