Serial „M jak miłość” to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych produkcji w naszym kraju. Od wielu lat emitowany jest na antenie TVP2, a aktorzy grający w produkcji zrobili dzięki niemu ogromną karierę.

Lewy tłumaczył kolegom o co chodzi

Jedną z najpopularniejszych bohaterek serialu była oczywiście Hanka Mostowiak, grana przez Małgorzatę Kożuchowską. Po dziesięciu latach aktorka zdecydowała jednak, że chce odejść z serialu. Producenci wpadli zatem na pomysł, że jej bohaterka zostanie uśmiercona w dość nietypowy sposób, który do dziś jest powodem do ostrych komentarzy ze strony widzów produkcji.

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio dyskusję na temat sposobu uśmiercenia Hanki Mostowiak prowadzili także nasi piłkarze, podczas lotu na Mistrzostwa Świata w Katarze. Obserwatorzy profilu Łączy nas piłka mogli zobaczyć nagranie, na którym widać jak Robert Lewandowski i kilku innych piłkarzy rozprawiają o sposobie śmierci bohaterki serialu.

Nasi piłkarze wspominają starą scenę

Finalnie kapitan naszej drużyny wytłumaczył swoim kolegom dlaczego ta scena ze znanej produkcji tak bawi wiele osób i na telefonie pokazał urywek ze wspomnianego odcinka.

- Chcieli ją uśmiercić i w kartony wjechała. […] To trzeba zobaczyć! […] To jest top of the top – mówił Robert Lewandowski.

Lewy nie mógł jednak znaleźć dokładnego momentu, w którym Hanka Mostowiak wjechała w kartony. Z pomocą przyszła mu sama produkcja serialu, która opublikowała dokładny fragment na InstaStory.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ