Ślub to dla każdego niezwykle ważne wydarzenie w życiu. Przyszli nowożeńcy z dokładnością planują każdą minutę ich najważniejszego dnia w życiu. Nic nie może pójść nie tak i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Tego nikt się nie spodziewał!

Fotograf, kamerzysta, sala, dekoracje, muzyka, jedzenie – masa przygotowań dla każdej pary młodej. Oczywiście narzeczeni wielką wagę przykładają także do tego, w jakim stroju wystąpią w tym wyjątkowym dniu. Większość panów stawia na garnitur szyty na miarę, a kobiety tygodniami wybierają wymarzone suknie ślubne.

Okazuje się, że jedna z amerykańskich narzeczonych wybrała nieco inną drogę. Ellie Livingwater nie chciała bowiem kupować sukni ślubnej w najdroższych amerykańskich butikach. Jej marzenie było zupełnie inne. Przyszła panna młoda zdecydowała, że w ten wyjątkowy dzień ubierze się w suknię ślubną swojej babci!

Niesamowity gest

Babcia Ellie zachowała swoją suknię ślubną, ale nie spodziewała się, że po sześćdziesięciu latach jej wnuczka zdecyduje się dać kreacji drugie życie. Młoda narzeczona oddała suknię do pralni chemicznej, gdzie została dokładnie odświeżona.

Ellie zaznaczyła, że jej ukochana babcia jest dla niej wyjątkowo bliską osobą, bowiem była przy niej kiedy dorastała. 88 – letnia babcia była niezwykle wzruszona zachowaniem swojej wnuczki, a dzień ślubu i gest młodej dziewczyny pozostanie we wspomnieniach rodziny na wiele lat.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ