Świat zwierząt jest niesamowicie różnorodny i zachwycający. Nie mamy pojęcia ile pięknych stworzeń żyje tuż obok nas. Zobaczcie sami te najbardziej kolorowe z nich!

Znaliście te stworzenia?

Kameleon pantera to jedno z najbardziej kolorowych zwierząt. Niestety, jest to gatunek o dość małej populacji. Osobniki kameleona pantery występują endemicznie tylko na Madagaskarze, a w ostatnim czasie gatunek ten został wprowadzony na Mauritius oraz Reunion.

fot. pxhere.com

Siweczka serowata to niezwykle kolorowy mały ptaszek. W swoim naturalnym środowisku występuje wyłącznie w Afryce Subsaharyjskiej oraz na Półwyspie Arabskim.

fot. newsalbum.net

Niesamowite zwierzęta

Tukana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z jego rodzajów, tukan klinonosy występujący w Ameryce Południowej oraz Środkowej jest niezwykle barwny. Trudno nie dostrzec jego żółtego ubarwienia i dużego, różnokolorowego dziobu.

fot. pxhere.com

Rzekotka czerwonooka to płaz, który ma bardzo pstrokate, a zarazem charakterystyczne ubawienie. Występuje ona w Ameryce Środkowej oraz Południowej i dość mocno rzuca się w oczy!

YouTube:Nat Geo WILD

Kraby kojarzą nam się raczej z jednokolorowymi zwierzętami. Okazuje się jednak, że na wybrzeżach Pacyfiku żyje kolorowy krab halloweenowy, który prowadzi wyłącznie nocny tryb życia. Trudno jest go zatem dostrzec w słoneczne dni, na zaludnionych plażach, jednak bez wątpienia robi on ogromne wrażenie.

YouTube: kitkat39

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ