Jedna z kobiet opowiedziała historię swojego życia w liście do redakcji portalu Polki. Jak zaznaczyła autorka, jej partner poprosił ją o to, aby wprowadziła się do nich jego kuzynka. Dla autorki listu było to podejrzane, bowiem Mariusz stracił rodziców kilka lat temu, a nigdy nie wspominał o pozostałej części rodziny. Jednak mężczyzna zaznaczył, że jego mama nie żyła w zbyt dobrych kontaktach z matką Patrycji, która miała u nich zamieszkać. Dziewczyna, według zeznań Mariusza, straciła pracę i potrzebuje pomocy, aby ustabilizować swoją sytuację. Miała wprowadzić się do pary na maksymalnie dwa tygodnie.

Niebywała historia

Autorka przyznaje, że na początku Patrycja zrobiła na niej dobre wrażenie. Była miła i uśmiechnięta, jednak nieco zamknięta. Patrycja zajęła pokój, który do tej pory był gabinetem. Z czasem jednak dziewczyna Mariusza zaczęła zauważać, że coś jest nie tak. Niekiedy miała wrażenie, że Patrycja i Mariusz przerywają kłótnię, kiedy ona wchodzi do pokoju.

Pewnego razu Patrycja wykrzyczała Mariuszowi, że pożałuje swojego zachowania. Autorka dopytywała o co jej chodziło, a sam mężczyzna uciął temat stwierdzając, że jego kuzynka jest histeryczką. Jednak napięcie w mieszkaniu nieustannie rosło, a autorka listu przeczuwała coś złego.

Finalnie dziewczyna Mariusza postanowiła przeprowadzić śledztwo. Dowiedziała się jak faktycznie nazywa się dziewczyna, która u nich mieszka i odnalazła ją w sieci. Jak się okazało, miała ona zamieszczone na Facebooku zdjęcia, na których widniał Mariusz, a także jego kolega Kamil. Autorka tekstu szybko umówiła się z kolegą swojego chłopaka i dowiedziała się kim faktycznie jest Patrycja. Okazało się, że jest to była kobieta Kamila, która żeruje na facetach. Autorka natychmiast zażądała wyjaśnień od swojego chłopaka.

Jaka faktycznie była prawda?

– Poznałem ją u Kamila na imprezie. Przyczepiła się do mnie. Było mi smutno, że nie poszłaś ze mną, ciągle o tym gadałem i bardzo dużo wypiłem (…) Tak jak ci mówiłem, urwał mi się film. Rano, kiedy się ocknąłem, ta wariatka pokazała mi zdjęcia. Byłem z nią nago w łóżku! Jestem pewien, że do niczego nie doszło. Przecież byłem nieprzytomny. Ale ona to wykorzystała. Na zdjęciach nie było widać mojej twarzy, ale jest jasne, że to ja - wyjaśnił mężczyzna.

Kobieta zażądała od Mariusza, że ten udostępni jej mieszkanie, a wtedy ona nie pokaże zdjęć jego dziewczynie. Mężczyzna tak też zrobił, do czego dopiero teraz przyznał się swojej ukochanej. Autorka listu do redakcji zażądała, aby do następnego dnia opuścił jej mieszkanie razem ze swoją nową koleżanką. Jednak przytłoczyła ją ogromna rozpacz z powodu straty partnera.

Autorka nieustannie płakała, nie mogła odnaleźć dalszego sensu życia. Mariusz cały czas pisał wiadomości i dzwonił prosząc o wybaczenie. Wreszcie przyszedł pod okna mieszkania swojej ukochanej i stojąc w deszczu błagał, aby ta dała im jeszcze szansę. Finalnie autorka przychyliła się do jego prośby. Jak zaznacza, nie żałuje swojej decyzji, bowiem dzięki Patrycji para dowiedziała się, jak wiele dla siebie znaczą. Teraz są już po ślubie i wspólnie przygotowują pokój dla swojego dziecka.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ