Na inauguracji sezonu Pucharu Świata nie mogło oczywiście zabraknąć samego Adama Małysza. Skocznie w Wiśle nosi bowiem imię naszego wybitnego skoczka. Oczywiście Małysz nie przybył na tak poważną uroczystość sam. Towarzyszyła mu jego ukochana żona, Izabela Małysz. I to właśnie jej obecność wywołała ogromne zamieszanie w sieci. O co dokładnie chodzi?

Fani zaskoczeni zmianą w wyglądzie Izy Małysz

Jak podaje portal Pomponik, podczas trwania zawodów Adam Małysz umieścił w sieci zdjęcie, które wywołało falę komentarzy. Na fotce widać bowiem skoczka wraz ze swoją żoną. Jak się jednak okazuje, kobieta przeszła ogromną metamorfozę swojego wyglądu.

Pod postem skoczka natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze, wśród których nie brakowało dość nieprzyjemnych i wścibskich uwag od fanów.

Internauci nie zostawili suchej nitki na żonie Adama Małysza. O co poszło?

- Super pięknie, ale to naprawdę jest pani Iza? Chyba dużo czasu poświęca zabiegom medycyny estetycznej;

- To żona? Jeśli tak, to co jej się stało, że tak wygląda? – pisali fani.

Warto zauważyć, że ani sam Adam Małysz, ani też jego żona nie odnieśli się do komentarzy od obserwatorów. Co więcej, tak chętnie komentowane zdjęcie zostało usunięte z profilu znanego skoczka. Dlaczego Adam Małysz zdecydował się na taki krok?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: POLITYCY RADZĄ, JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ W DOBIE KRYZYSU. KILKU Z NICH UJAWNIŁO, CO ROBI, ABY ZUŻYWAĆ JAK NAJMNIEJ. POSTAWĄ ZASKOCZYŁ BRAT MAGDY GESSLER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE