Paryż od zawsze nazywany jest stolicą mody. Francuzki zdecydowanie wiedzą jak dobrze dopasować stylizację, dbają o swoją figurę, a dodatkowo malują się w minimalistyczny, a zarazem idealny sposób.

Możecie być zaskoczone

Jak zaznacza portal Zeberka, od dawna już Francuzki stosują w swoim życiu zasadę „mniej znaczy lepiej”. Na ich twarzy zobaczymy przede wszystkim czarną kreskę nad okiem i czerwone usta. Kobiety z Francji stronią od dużej ilości kosmetyków i niechętnie decydują się na coś więcej.

Nieco inaczej jest jednak w innych krajach europejskich, w tym w Polsce. Polki uwielbiają, kiedy w szufladach ich toaletki znajduje się dużo kosmetyków, z których mogą korzystać w różnych konfiguracjach. Jednym z takich kosmetyków, który praktycznie codziennie gości na twarzach Polek jest korektor pod oczy.

A jakie kosmetyki Wy wybieracie do codziennego makijażu?

Francuzki unikają jednak tego kosmetyku jak ognia. Twierdzą one bowiem, że niektóre naturalne niedoskonałości takie jak zacienienia pod oczami czy lekkie zmarszczki powinny zostać na twarzy niezamaskowane. Według francuskich dam, takie delikatne niedociągnięcia dodają im charakteru i wyjątkowości.

A czy Wy chętnie korzystacie z korektora pod oczy? A może tak jak Francuzki, wolicie zrezygnować z tego kosmetyku?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: POLITYCY RADZĄ, JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ W DOBIE KRYZYSU. KILKU Z NICH UJAWNIŁO, CO ROBI, ABY ZUŻYWAĆ JAK NAJMNIEJ. POSTAWĄ ZASKOCZYŁ BRAT MAGDY GESSLER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE