Marcin Prokop i Dorota Wellman są uwielbianym duetem prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Jak się jednak okazuje, mało brakowało, żeby dziennikarze ze sobą nie pracowali.

Portal „Plotek” podaje, że sytuacja miała miejsce w 2007 roku kiedy oboje przeszli z „Pytania na śniadanie” TVP 2 do konkurencyjnego programu TVN. Wówczas nowi szefowie mieli pomysł by dać im nowych prowadzących do pary.

„Mimo że przyszliśmy jako para, to trwały różne próby, żeby nas połączyć z innymi partnerami. Te próby spełzły na niczym. Po obejrzeniu wszystkich taśm wyszło na to, że razem pasujemy do siebie najlepiej. I od 25 lat jesteśmy razem i nic nas nie rozdzieli” – ujawnił Marcin Prokop.

Dziennikarz wspomina, że przeszedł próby ekranowe z Jolantą Pieńkowską i Magdą Mołek. Choć ma do nich ogrom sympatii, wówczas słabo je znał więc na ekranie między nimi nie zaiskrzyło dlatego ostatecznie w programie stworzył parę ze swoją dotychczasową partnerką.

Marcin Prokop nie ukrywa, że jest bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy bo jego duet z Dorotą Wellman jest niezniszczalny dzięki temu, że przyjaźnią się także poza pracą. Widzowie też to wyczują i dzięki temu mają do nich o wiele więcej sympatii.

Wyobrażacie sobie Marcina Prokopa i Dorotę Wellman prowadzących „Dzień Dobry TVN” z kimś innym?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Są zmiany odnośnie zwolnień lekarskich. Trzeba je znać żeby nie stracić zasiłku chorobowego. Co będzie teraz sprawdzał ZUS podczas kontroli

Jak informował portal „życie.news”: Jedna z restauracji po „Kuchennych Rewolucjach” Magdy Gessler zamknięta. Goście odnoszącego sukcesy lokalu kompletnie zaskoczeni. To jednak nie koniec

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Marcin Hakiel też skomentował ujawnienie związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Czy ma podobną opinię co Paulina Szmaszcz

Sprawdź również ten artykuł: Trudne chwile Martyny Wojciechowskiej i jej córki. Podróżniczka nie wiedziała jak pomóc. „Wiedziałam, jak dramatyczna jest sytuacja”