Nie da się ukryć, że historię tej restauracji Polska poznała za sprawą Magdy Gessler. Lokal został stworzony przez Syryjczyków, którzy zdecydowali się uciec z ojczyzny przed działaniami wojennymi. Szczecinianie dzięki lokalowi poznali smaki z dotychczas praktycznie nieznanej polskim podniebieniom części świata.

Jak to często bywa w branży gastronomicznej początki bywają naprawdę trudne, jednak wzięcie udziału w niezwykle popularnym show Magdy Gessler z pewnością pomogło wypromować działalność restauracji w całej Polsce. Do Aramii zaglądały przez lata tłumy gości. Jednak lokal właśnie się zamknął. Dlaczego?

Szczecińska Aramia właśnie się zamknęła. Właściciele znanego dzięki „Kuchennych Rewolucjom” Magdy Gessler lokalu powiadomili o zakończeniu działalności. Co się stało?

Z przyczyn niezależnych od nas z przykrością informujemy, iż nasza kulinarna podróż po smakach Syrii w lokalu przy ul. Romera 12 dobiegła końca. Dziękujemy naszym klientom za wszystkie mile spędzone chwile z nami – możemy przeczytać w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych restauracji.

Liczni goście lokalu byli zszokowani tą decyzją i zaczęli pytać o powody zakończenia działalności odnoszącej tak duże sukcesy restauracji.

Szybko okazało się jednak, że właściciele lokalu nie zamierzają wyjechać ze Szczecina. Zaprosili do bliźniaczej restauracji znajdującej się na szczecińskim Starym Mieście. Byliście kiedyś gośćmi Aramii? Dajcie znać w komentarzach!

Jak informował portal "Życie News": TEGO LEPIEJ NIE ROBIĆ PODCZAS ODWIEDZIN MIEJSC WIECZNEGO SPOCZYNKU BLISKICH. WIELE OSÓB POPEŁNIA WIELKIE FAUX PAS. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH JUŻ ZA CHWILĘ

Przypomnij sobie: DODA NIE WYTRZYMAŁA I PO 20 MINUTACH WYWIADU OPUŚCIŁA STUDIO. KUBA WOJEWÓDZKI WYDAŁ WAŻNE OŚWIADCZENIE. O CO POKŁÓCILI SIĘ PIOSENKARKA I DZIENNIKARZ

Portal "Życie News" pisał również: NOWY PROGRAM SPOŁECZNY ZDOBYWA DUŻĄ POPULARNOŚĆ. KAŻDY MIESZKANIEC POLSKI MA ZYSKAĆ SZANSĘ NA 1300 ZŁOTYCH DOCHODU BEZWARUNKOWO. CO TO DLA NAS OZNACZA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEBYWAŁE LOSY ANGIELSKIEJ KSIĘŻNICZKI. ŻYŁA W CIENIU STARSZEJ SIOSTRY I NIE MOGŁA UCIEC OD ZASAD KRÓLEWSKIEGO DWORU. MUSIAŁA ZOSTAWIĆ MIŁOŚĆ ŻYCIA