Nie da się ukryć, że Doda słynie z wyjątkowej szczerości, ale również wybuchowego charakteru i nie patyczkuje się w sytuacjach, które jej nie odpowiadają. Tak stało się podczas niedawnego nagrania podcastu „Wojewódzki&Kędzierski”. Choć piosenkarka zgodziła się na udzielenie wywiadu kontrowersyjnemu showmanowi to po 20 minutach rozmowy wyszła za studia.

Prowadzący wywiad zdecydowali się wystosować oświadczenie w formie krótkiego nagrania wideo. Kuba Wojewódzki zdecydowanie nie był ukontentowany tym, co się stało. Jaka była jednak przyczyna takiego zachowania słynnej piosenkarki? Czy poczuła się urażona? „Super Express” dotarł do informacji na temat kulis rozmowy.

Doda wściekła opuściła studio, w którym nagrywano kolejny odcinek podcastu „Wojewódzki&Kędzierski”. Showman wydał oświadczenie. Co takiego zaszło?

Z informacji podanych przez „Super Express” wynika, że Kuba Wojewódzki przez ponad miesiąc starał się o rozmowę z Dodą, ale sam miał przygotowywać się na atak wobec wokalistki. W dniu premiery nowego albumu miała zostać zapytana o niesławną bójkę z Agnieszką Wożniak-Starak w toalecie, a także o relacje z eks mężem Emilem Stępniem.

Doda miała zrezygnować z wywiadu po usłyszeniu pytań. Stwierdziła, że nie chce brać udziału w rozmowie, która jest dla niej nieprzyjemna. Wstała z fotela, podziękowała obu panom za zaproszenie i opuściła studio. Była jednak przy tym niezwykle spokojna, co może być dla wielu zaskoczeniem.

W wideo umieszczonym w serwisie Onet Kuba Wojewódzki przyznał się do zamiarów, które miał wobec Dody i przyznał, że chciał zaatakować wokalistkę.

To nie miał być wieczór panieński lub spotkanie szefów fanklubu, tylko spotkanie z dziennikarzami. Ja mam od wielu lat taki problem, że moje pytania budzą dyskomfort, bo są dociekliwe – powiedział dziennikarz.

Piotr Kędzierski, chcąc zachować neutralność, przyznał, że nie uważa pytań Wojewódzkiego za obraźliwe czy napastliwe, ale rozumie Dodę w tym, że nie chciała poruszać nieprzyjemnych dla niej spraw z przeszłości czy tłumaczyć się z poczynań byłego męża.

Jak informował portal "Życie News": DWÓCH CHŁOPCÓW BAWIŁO SIĘ NA MOKRADŁACH. BOHATERSKA POSTAWA NASTOLATKÓW ZASŁUGUJE NA MEDALI NAGRODĘ. ZDĄŻYLI Z POMOCĄ PRAKTYCZNIE W OSTATNIEJ CHWILI

Przypomnij sobie: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. DOMOWE BUDŻETY WKRÓTCE MOGĄ SIĘ MOCNO USZCZUPLIĆ. SZYKUJĄ SIĘ KOLEJNE PODWYŻKI OPŁAT ZA MEDIA. ROSNĄ CENY WODY

Portal "Życie News" pisał również: NATALIA KUKULSKA MARTWI SIĘ O 17-LETNIĄ CÓRKĘ. DORASTAJĄCA DZIEWCZYNA CHCE POSTAWIĆ WIELKI KROK W DOROSŁOŚĆ. MA ZAMIAR PÓJŚĆ ŚLADAMI STARSZEGO BRATA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ