W ostatnich tygodniach znowu zrobiło się gorąco wokół Katarzyny Cichopek. Aktorka zdecydowała się potwierdzić związek z Maciejem Kurzajewskim po tym jak jego była żona złożyła jej publicznie kąśliwe życzenia urodzinowe i przy okazji ujawniła, że razem spędzają urlop w Izraelu.

Od tego momentu para prowadzących „Pytanie na śniadanie” ponownie jest na świeczniku, a ich każdy krok jest wnikliwie analizowany.

Portal „TeleMagazyn” podaje, że zamieszanie medialne jest bardzo trudne dla Katarzyny Cichopek i jej rodziny. Swoje niezadowolenie wyraził też Marcin Hakiel.

„Moim marzeniem jest tak żyć normalnie. Chciałbym, żeby to trochę wszystko się uspokoiło. Lubię normalne życie i spokojny rytm dnia” – powiedział były mąż aktorki.

Tancerz ograniczył się tylko do takiego komentarza chociaż fani pamiętają, że od niego wszystko się zaczęło gdy w głośnym wywiadzie w „Mieście Kobiet” zdradził, że żona znalazła sobie kogoś innego.

W każdym razie na jego profilu w mediach społecznościowych dominują zdjęcia pokazujące, że znalazł szczęście u boku nowej ukochanej i już dawno pozbierał się po rozwodzie w przeciwieństwie do Pauliny Smaszcz, która w ostatnim czasie skupia się na komentowaniu poczynań swojego byłego męża i dalej ma do niego wiele żalu.

Myślicie, że długo jeszcze potrwa zamieszanie wokół Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Frankowicze czekają na ważną wiadomość w sprawie orzeczenia TSUE. Ta decyzja może sporo zmienić dla kredytobiorców i banków

Jak informował portal „życie.news”: Są zmiany odnośnie zwolnień lekarskich. Trzeba je znać żeby nie stracić zasiłku chorobowego. Co będzie teraz sprawdzał ZUS podczas kontroli

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Konfliktu Jarosława Kreta i Beaty Tadli ciąg dalszy. Byli partnerzy nie mogą dojść do porozumienia. Pogodynek w sądzie domaga się zwrotu pieniędzy

Sprawdź również ten artykuł: Polacy mogą liczyć na gwarantowaną pomoc od rządu. Dodatek niezależny od dochodu może wejść w życie. Kto na tym skorzysta