Na antenie TVP kilka dni temu mogliśmy zobaczyć specjalny odcinek „Sanatorium Miłości”, który miał zostać wyemitowany podczas świąt wielkanocnych, jednak zagrożenie pandemiczne sprawiło, że realizacja odcinka nie doszła do skutku. Zaprezentowany format także różnił się od planowanego – w zamyśle wszyscy uczestnicy drugiej edycji show TVP mieli spotkać się przy wspólnym stole, jednak Marta Manowska zdecydowała się odwiedzić każdego z uczestników indywidualnie.

Nie da się ukryć, że program całkowicie odmienił życie Iwony i Gerarda, którzy w jesieni życia odnaleźli wielką miłość. Mieszkanka Radomska stała się niezwykle rozpoznawalna – o niej i jej ukochanym niemal cały czas jest głośno w mediach. Para prowadzi wspólny kanał w serwisie YouTube „Emeryci NIEemeryci”. Widzowie szczególnie polubili tych dwoje za otwartość i szczerość.

Iwona i Gerard z „Sanatorium Miłości” cieszą się wielka miłością w jesieni życia. Jak czują się ze sobą na co dzień?

64-letnia Iwona Mazurkiewicz z Radomska i 82-letni Gerard Makosz są już zaręczeni, a seniorka powiedziała „tak” swojemu ukochanemu pod imprezy urodzinowej w lipcu ubiegłego roku w pałacu w Niepołomicach. Nie spodziewała się wówczas, że do zaręczyn dojdzie na oczach nie tylko rodziny i znajomych, ale również kamer telewizyjnych. Na imprezie pojawiła się Marta Manowska.

A ta para to najlepszy poprawiacz nastroju, jaki istnieje. (...) Słucham, słucham, patrzyłam i chłonęłam to, co między nimi. Uczucie, czułość, delikatność, szacunek, wsparcie, żar, fascynacja, szaleństwo – opowiedziała o ponownym spotkaniu z parą seniorów Marta Manowska.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: POLITYCY RADZĄ, JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ W DOBIE KRYZYSU. KILKU Z NICH UJAWNIŁO, CO ROBI, ABY ZUŻYWAĆ JAK NAJMNIEJ. POSTAWĄ ZASKOCZYŁ BRAT MAGDY GESSLER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE