Spekulacje dotyczące pary prowadzących „Pytania na śniadanie” zostały w końcu potwierdzone. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek potwierdzili, że są w związku po tym jak publicznie ujawniła to była żona dziennikarza.

Portal „Pudelek” podaje, że Paulina Smaszcz znalazła się jednak w ogniu krytyki za swoje zachowanie określone powszechnie jako „bez klasy”.

49-latka zostawiła komentarz pod jednym z postów Katarzyny Cichopek na Instagramie, która właśnie świętuje swoją czterdziestkę w Izraelu.

„Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają – napisała była żona dziennikarza kilka godzin przed publikacją pierwszego wspólnego selfie Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek jako pary.

Internauci nie zostawili suchej nitki na Paulinie Smaszcz wskazując, że nadal nie poradziła sobie widocznie z emocjami po rozstaniu i niepotrzebnie w taki sposób zwróciła się do aktorki psując niejako jej urodziny.

W komentarzu dla „Faktu”, dziennikarka tłumacz jednak, że sytuacja związana ze spekulacjami na temat związku jej byłego męża była po prostu nie do zniesienia dla całej rodziny i zakłócała ich codzienność dlatego cieszy się, że w końcu wyszedł on na jaw.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Klienci banków muszą uzbroić się w cierpliwość. W weekend mają pojawić się spore utrudnienia w korzystaniu z kont i nie tylko. Czego się spodziewać

Jak informował portal „życie.news”: Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Jeden z jego współpracowników zdradził, jak bardzo cierpi prezes

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Księżna Kate przekonała się na własnej skórze, że nie wszyscy kochają rodzinę królewską. Usłyszała kilka gorzkich słów. Wszystko nagrano

Sprawdź również ten artykuł: Czyszczenie płyt nagrobkowych bywa uciążliwie. Dzięki tym trikom można ten proces przyspieszyć. Skuteczne metody na pozostałości wosku i nie tylko