Jak informuje portal "Pudelek", księżna Kate znalazła się w centrum dość nieprzyjemnej sytuacji. Księżna Walii odwiedzała Irlandię Północną, gdzie postanowiła wyjść do tłumu. Niestety wśród znajdujących się tam osób pojawiła się nacjonalistka, która w dość nieprzyjemny sposób postanowiła przedstawić swoje poglądy. Jak na te słowa zareagowała księżna Kate?

Księżna Kate w podróży do Irlandii Północnej

Po okresie żałoby w związku ze śmiercią królowej Elżbiety II, członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej wrócili do wypełniania swoich obowiązków. Podróże i spotkania z poddanymi, nie zawsze są jednak przyjemne, o czym miała okazję przekonać się w Irlandii Północnej księżna Kate.

Księżna Walii zdecydowała się podejść do czekającego na nią tłumu i uścisnąć ręce zebranym. Wśród czekających na żonę księcia Williama osób nie brakowało zarówno zwolenników monarchii, jaki i jej przeciwników. Jedna z kobiet w tłumie, wyjątkowo bardzo chciała porozmawiac z przyszłą królową.

Sporo gorzkich słów

Niestety to, co miała do powiedzenia, nie było szczególnie przyjemne. Kobieta zaczęła od stwierdzenia, że choć miło poznać Kate, to lepiej byłoby, gdyby "wróciła do siebie". Księżna Kate skwitowała tę uwagę śmiechem, nie dodając do tego żadnego komentarza. Widząc nastawienie kobiety, księżna Walii zwróciła się ku innym osobą.

Jednak kobieta nie zamierzała odpuścić i rzuciła jeszcze hasło "Irlandia dla Irlandczyków". Przez cały czas nagrywała wszystko telefonem. Księżna Kate nie dała po sobie poznać, jakie emocje wzbudziły w niej te słowa i kontynuowała rozmowy z innymi zebranymi w tłumie ludźmi.

Co sądzicie o reakcji księżnej Kate?

To też może cię zainteresować: Wiadomo, kiedy ma nastąpić koronacja króla Karola III. Monarsze przyjdzie sporo poczekać na ten wyjątkowy dzień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebawem kontrolerzy mogą zapukać do naszych drzwi. Czego mogą dotyczyć prowadzone przez nich kontrole

O tym się mówi: Ten numer warto mieć pod ręką. Może okazać się wyjątkowo przydatny. Jak prawidłowo z niego korzystać