Gdy Media obiegła informacja na temat śmierci serialowej posterunkowej Marylki Baki, cała Polska nie była w stanie uwierzyć, że nie ma jej już z nami.

Niepowetowana strata i ostatnie chwile Anny Przybylskiej

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002)

Był to również ogromny cios dla najbliższych aktorki, a także dla wielbicieli i przyjaciół. Już niedługo minie 8 lat od śmierci Anny Przybylskiej, co zbiegnie się z oficjalną premierą w kinach filmu dokumentalnego o życiu aktorki, pod tytułem "Ania".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002)

Jak wiemy, nawet historia tak uwielbianej aktorki, jak Anna Przybylska, wymaga promocji, w ramach której najbliżsi Ani podzielili się z opinią publiczną wspomnieniami.

Szczerego wywiadu udzieliła między innymi mama Ani, która opowiedziała o ostatnich dniach w swojej córki.

Wstrząsające słowa pani Krystyny Przybylskiej z pewnością wielu odbiorcom dadzą sporo do myślenia i wycisną łzy z oczu - Tak, nie brała już morfiny. Tak na miesiąc przed odejściem jadła mnóstwo ciastek, a wcześniej ochrzaniała nas, gdy jedliśmy słodycze: „D…y wam od tego urosną. Sałatki jedzcie”. Ale widocznie chciała sobie osłodzić tamte trudne chwile. Moja Ania, wszędzie było jej pełno - wspomina pani Krystyna.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002)

Siostra zmarłej aktorki przyznała podczas tego samego wywiadu, że odejście jej siostry mocno wstrząsnęło rodziną. Jak zdradziła, mama wciąż przyjmuje leki i korzysta z pomocy specjalistów, a ona sama do dzisiaj nie pogodziła się ze śmiercią Ani. Dodała, że w ich przypadku czas nie zdołał uleczyć ran.

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa dymisji Jacka Kurskiego. Co jego odejście z TVP oznacza dla Zenka Martyniuka i wielu innch gwiazd

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ruszyły kontrole płatników abonamentu RTV. Pod lupą są głównie dwie grupy społeczne. Jakie kary grożą za używanie odbiorników bez opłaty

O tym się mówi: Zaginął 13-letni chłopiec. Policja pilnie apeluje o pomoc. Każda informacja jest na wagę złota