Na facebookowej stronie Stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska pojawił się pilny apel o pomoc w poszukiwaniach trzynastoletniego Krzysztofa Pluta z Biłgoraja.

Chłopiec samodzielnie opuścił teren placówki opiekuńczej i nie wrócił

Zaginiony nastoletni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, który widziany był ostatnio 30 sierpnia bieżącego roku, ma 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, jest nastolatkiem o krótkich blond włosach, zielonych oczach i nie potwierdzono u niego żadnych braków w uzębieniu.

W chwili zaginięcia miał na sobie wkładaną przez głowę bluzę w bordowym kolorze, z domieszką szarego, wzorzyste czarne spodnie, pomarańczowe buty typu sportowego.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju proszą o przekazanie jakichkolwiek informacji pomocnych w odnalezieniu zaginionego lub w ustaleniu miejsca jego pobytu wszystkie osoby, które są w posiadaniu powyższych danych.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu Krzysztofa Pluta proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informacje można również przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, także anonimowo - apelują mundurowi.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TVP zaprezentowało jesienną ramówkę. Oczy wszystkich zwrócone były na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

O tym się mówi: Szczerość dzieci bywa kłopotliwa. Ta matka przekonała się o tym na własnej skórze. Po słowach córki chciała się zapaść pod ziemię