Zaplanowano pochówek na terenie cmentarza, w związku z tym trwały właśnie przygotowania do odprawienia obrzędu pochówku.

Co się stało mężczyznom kopiącym grób?

Dwóch pracowników firmy pogrzebowej po utracie przytomności wpadło do wykopanego wcześniej grobu, po czym przetransportowani zostali do placówki szpitalnej.

Jak się okazuje, nie zostało jeszcze ustalone, dlaczego to ich spotkało. Do zdarzenia doszło o godzinie 10:20 na terenie cmentarza leżącego przy ulicy Rejtana. Tam 7 września dwóch pracowników zakładu pogrzebowego znalazło się w wykopanym dole, po tym, jak stracili przytomność.

Według informacji przekazanej przez rzeczniczkę prasową policji w nowym Sączu, kom. Justynę Basiagę, nie jest jeszcze znana przyczyna utraty przytomności poszkodowanych, którzy byli wówczas w trakcie przygotowywania grobowca.

Jak donosi Super Express, śledczy prowadzący dochodzenie w tej sprawie nie zdradzają szczegółów swych analiz. Możemy się jedynie domyślać, że sprawa jest rozwojowa, więc dziennikarze pozostają w gotowości.

Zobacz, o czym jeszcze paśliśmy w ostatnich dniach: Kolejne tajemnice Krzysztofa Krawczyka ujrzały światło dzienne. Nie wszyscy mieli tego świadomość

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia dotyczące 14. emerytury. Jej wypłata zagrożona. Nie na takie informacje czekali seniorzy

To też może cię zainterosować: Wystarczy kilka zapałek wsadzonych do doniczki, aby osiągnąć zaskakujące efekty. Ten patent stosują hodowcy roślin na całym świecie