Jak przypomina portal "Pomponik", życie Krzysztofa Krawczyka było dość burzliwe. Artysta nie stronił od alkoholu, zdarzało mu się sięgać po substancje odurzające. Znany był też z zamiłowania do płci przeciwnej. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym w jego życie wkroczyła jego późniejsza żona Ewa. Niewielu miało świadomość, jak wiele dla niego zrobiła ukochana.

Krzysztof Krawczyk nie zawsze był wierzący

Krzysztof Krawczyk jako 18-latek założył z przyjaciółmi zespół Trubadurzy, który odniósł spory sukces. Grupa koncertowała, szybko stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup grających bigbit.

Przed spektakularnym sukcesem, Krzysztof Krawczyk przeżył rodzinny dramat. Zmarł jego ojciec January Krawczyk, a jego syn stał się jedynym żywicielem rodziny. Krzysztof poszedł do pracy, aby zapewnić utrzymanie swojej mamie i młodszemu bratu. Jednocześnie wieczorami kontynuował naukę.

To wydarzenie sprawiło, że Krzysztof Krawczyk odsunął się od kościoła, obwiniając Boga o stratę ukochanego taty. Rzucił się w wir pracy i zagłuszając wyrzuty sumienia, zaczął czerpać z życia pełnymi garściami, jakby jutra miało nie być.

W latach 70. ubiegłego wieku przyszedł ogromny sukces. Kariera solowa artysty stała się faktem. Ruszał w kolejne trasy. W 1979 roku zdecydował się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie występował w klubach w Chicago i Las Vegas. Nie stronił w tym czasie od używek.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk

Wtedy pojawiła się ona

To właśnie wtedy, na jego drodze stanęła młodziutka kelnerka Ewa. To za jej sprawą, Krawczyk znów wrócił na łono kościoła. Brał udział w mszach i często się modlił. Przyjaciel artysty, ksiądz Janusz Koplewski zdradził, że Krawczyk często modlił się za swoich fanów.

"Gdy byłem na jego koncercie, prosił, żeby go pobłogosławić, inaczej nie chciał wyjść na scenę. Celebryta, a jednak to było dla niego tak ważne! Bardzo to szanuję" - dodał duchowny.

Ewa i Krzysztof Krawczykowie/YouTube @Piotr
Ewa i Krzysztof Krawczykowie/YouTube @Piotr
Ewa i Krzysztof Krawczykowie/YouTube @Piotr

Dla wielu jednak pobożność Krawczyka staje pod znakiem zapytania, zważywszy na to, że zostawił swojego chorego syna, praktycznie nie utrzymując z nim kontaktu.

A wy, co o tym myślicie?

To też może cię zainterosować: Wystarczy kilka zapałek wsadzonych do doniczki, aby osiągnąć zaskakujące efekty. Ten patent stosują hodowcy roślin na całym świecie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia dotyczące 14. emerytury. Jej wypłata zagrożona. Nie na takie informacje czekali seniorzy

O tym się mówi: Kolejny pomysł rządu na wsparcie Polaków przed nachodzącą zimą. Pominięto blisko 800 tysięcy rodzin