Jak podaje portal "Super Express", gdziekolwiek nie pojawi się pierwsza dama, oczy wszystkich zwrócone są na jej strój. Wiele stylizacji Agaty Kornhauser-Dudy było szeroko komentowane w mediach, wiele stanowi inspirację dla Polek. Jak żona prezydenta Andrzeja Dudy zaprezentowała się na dożynkach?

Agata Kornhauser-Duda tak ubrała się na dożynki

Zwykle tam, gdzie pojawia się prezydent Andrzej Duda, możemy zobaczyć również jego żonę Agatę Kornhauser-Duda. Ostatnio para prezydencka zawitała na Święcie Plonów, jakie odbywało się w miejscowości Kolonia Boćki (woj. podlaskie). Na dożynki Andrzej i Agata Dudowie podjechali swoją limuzyną.

Parę prezydencką przywitano chlebem i solą. W trakcie trwania imprezy, para prezydencka miała okazję obejrzeć ludowe tańce i posłuchać piosenek ludowych. Odwiedzili pola uprawne, pasieki i rozmawiali z rolnikami. Oczy wszystkich zwrócone były na pierwszą damę, która na tę okazję wybrała zwiewną sukienkę, w jaskrawo różowym kolorze, który po prostu przyciągał wzrok.

Także prezydent Duda zdecydował się na nieco mniej formalną stylizację. Choć początkowo głowa państwa miał założoną marynarkę, dość szybko zdecydował się ją zdjąć, pozostając tylko w beżowych spodniach i białej koszuli, której rękawy podwinął. Nic dziwnego, pogoda dopisywała i było zdecydowanie zbyt ciepło, aby tkwić w marynarce.

Jak podoba sie wam dożynkowa stylizacja Agaty Kornhauser-Dudy? Myślicie, że pierwsza dama trafiła z wyborem stroju?

To też może cię zainteresować: Zakonnik zielarz miał wizję dotyczącą Polski. Słowa ojca Klimuszko potwierdziły wiele innych przepowiedni. Co nas czeka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Byłam za granicą przez 2 lata, kiedy wróciłam, dowiedziałam się, że mój syn przygotował „niespodziankę"

O tym się mówi w Polsce: Wierni z jednej z polskich parafii muszą się zapożyczać, żeby pożegnać bliskich. W tym przypadku "co łaska" to sporo kwota

O tym się mówi na świecie: Watykan aż huczy od plotek. Czy papież Franciszek pójdzie w ślady swojego poprzednika i zrezygnuje z pontyfikatu