Z początkiem 2019 r. zapoczątkowały się plotki, iż książę William przyprawiał rogi Kate Middleton w czasie jej ostatniej ciąży z onegdaj dobrą kumpelą księżnej Rose Hanbury, żoną markiza Cholmondeley, z którą para z Cambridge spotykała się rzadziej do wiosny 2021 roku.

Plotki o romansie księcia Williama rozpuściła Meghan Markle?

Gdziekolwiek zjawiły się nowinki odnoszące się do tej niepotwierdzonej wówczas pogłoski, nierzadko wydawały się znikać szybko potem, inspirując dociekliwe umysły w owym czasie do zastanowienia się, jaka niewidoczna ręka może wyciągać i uciszać te pogłoski.

Teraz zagraniczne media donoszą, że Meghan Markle została oskarżona o przypuszczalne zdradzenie mediom wiadomości o księciu Williamie, który zdradził Kate Middleton, pozornie tworząc przepaść między parą królewską.

Wybranka serca księcia Harry'ego rzekomo rozprzestrzeniała pogłoski o Williamie i Hanbury za pośrednictwem jednego z tabloidowych magazynów, bowiem miała z nim powiązania. Jednak nie ma solidnego potwierdzenia, że Meghan Markle jest sprawczynią wycieku plotki do mediów - Ona niezdrowo interesowała się życiem zarówno Kate i Williama, jak i tej kobiety. Harry i Meghan byli świeżo po ślubie i wiedzieli o wszystkim, co dzieje się w domu członków rodziny królewskiej - wyjawiło jednemu z tabloidów nieujawnione źródło.

O tym się mówi: Trzy znaki zodiaku jesienią 2022 zmagać się będą z trudnościami. Kogo dotyczy to ostrzeżenie

Zerknij też tutaj: Miejsce ostatniego spoczynku Krzysztofa Krawczyka czeka metamorfoza. Skąd takie plany

Nie przegap tego: Z życia wzięte. Mam prawie 80 lat. Mimo to, po wysłuchaniu rozmowy mojego syna z wnukiem, w końcu postanowiłam żyć dla siebie