Musimy uprzytomnić sobie, że astrologia przeważnie nie odsłania konkretnych zdarzeń z przyszłości; tylko pomaga nam być świadomym tego, jak unikać popełniania błędów w życiu.

Te trzy znaki zodiaku powinny maksymalnie skupić się tej jesieni. Czemu nie mogą się poddać?

Ziemia i ludzie są spojeni z gwiazdami niewidzialną siecią wpływów. Dzięki wiedzy na temat tych powiązań jesteś w stanie lepiej zarządzać swoim życiem. Badając położenie planet i gwiazd rozpoznasz swoje szanse w miłości, karierze, zdrowiu i wielu innych dziedzinach życia.

Teraz możemy dowiedzieć się także, które znaki zodiaku powinny mieć się na baczności tej jesieni. Jakie trudności czekają na zodiakalnych Barana, Skorpiona i Raka?

Jak się okazuje, temperamentny i pyskaty Baran może napytać sobie biedy w miejscu pracy, co poskutkować może jej utratą, albo zmianą stanowiska poprzez degradację. Baran powinien powściągnąć swą porywczość i trzymać język za zębami, gdy poniosą nerwy.

Raki może dopaść chandra i nastrój melancholijny. Poczucie osamotnienia i totalnej niemocy może doprowadzić do unieruchomienia w działaniu, co może doprowadzić do serii nieszczęść. Rak nie może poddać się ponuremu nastrojowi, jaki zbliża się ku niemu wraz z jesienią 2022 roku.

Nic nie uchroni Skorpiona przed porażką, gdy ten zdecyduje się na jakiekolwiek zmiany czy rozpoczęcie nowych projektów jesienią 2022 roku. Skorpiony powinny powstrzymać się przed zmianą pracy, wyjazdami, czy rozpoczęciem budowy domu. Nie jest to dobry czas dla Skorpiona na tego typu przedsięwzięcia!

O tym się mówi: Miejsce ostatniego spoczynku Krzysztofa Krawczyka czeka metamorfoza. Skąd takie plany

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. Mam prawie 80 lat. Mimo to, po wysłuchaniu rozmowy mojego syna z wnukiem, w końcu postanowiłam żyć dla siebie